Основні положення

Лише 20 % економічного потенціалу країни

створено працею тих,

хто нині зайнятий у виробничій сфері.

А 80 % засобів виробництва,

нерухомості та інших матеріальних цінностей –

це надбання старшого покоління.

 

Кожен програмний документ має спиратися на відправні точки, на ті засади, які визначають суть діяльності в даній сфері життя суспільства. Будуючи нашу Асоціацію, ми виходили з таких основних положень:

 

1. Пенсійний вік – соціальний і фізіологічний етап у житті кожної людини, а тому будь-хто, навіть молоді люди, мають бути зацікавлені у створенні для себе майбутніх комфортних умов життя.

 

2. Кожен громадянин в Україні має право на статок, а коли досягне пенсійного віку – гідні  і відповідні трудовому внеску пенсії, збереження своїх заощаджень, соціальні пільги і гарантії, які мають літні люди в усьому цивілізованому світі.

 

3. Кожен представник „сивого покоління” має право на пільги по охороні здоров'я, на необхідний набір безкоштовних і ефективних медичних послуг.

 

4. Кожен ветеран праці в нашій країні має право на належну повагу з боку держави; його законні права повинні суворо дотримуватися. Неприпустиме зневажливе ставлення до літніх та їх дискримінація.

 

Аналітики й експерти з питань економіки та демографії підрахували, що лише 20 % економічного потенціалу країни створено працею тих, хто нині зайнятий у виробничій сфері. А 80 % засобів виробництва, нерухомості та інших матеріальних цінностей – це надбання старшого покоління. І при цьому саме літні люди – найменш  захищені члени суспільства.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів – це організація, члени якої використовують увесь свій життєвий досвід, знання та вміння на користь представників усіх поколінь, насамперед – літніх громадян. Це організація, в якій люди об’єдналися для боротьби за реальні зміни свого  життя на краще.

Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить: