Про нас

Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація пенсіонерів" (ВАП) створена 30 червня 2000 року громадянами України – пенсіонерами, людьми передпенсійного віку; (реєстраційне свідоцтво №1504, видане Міністерством юстиції України 17.10.2000). Серед засновників організації є академіки і вчителі, лікарі і робітники, юристи й інженери.

 

Відповідно до статуту, ВАП є добровільним, самоврядним, неурядовим, позапартійним, неприбутковим громадським об'єднанням, створеним для задоволення та захисту соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів пенсіонерів. Власне інтереси ми розглядаємо у досить широкому контексті: від планування свого пенсійного майбутнього молоддю до забезпечення матеріальних і духовних потреб людини у літньому віці.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів – це організація, що відстоює права, незалежність та інтереси своїх членів і всіх жителів України, допомагає їм створити умови для здорового, безпечного і гідного життя.

 

ВАП розробляє і здійснює програми, спрямовані на реальну допомогу кожному члену Асоціації.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів добивається, щоб наболілі для більшості населення проблеми захисту особистих прав, зайнятості, підвищення якості та гарантування доступності медичного обслуговування, належного пенсійного забезпечення, комунальних послуг, телефонного зв'язку, особливо для літніх людей, стали пріоритетними в українському суспільстві і державі.

 

В основі нашої діяльності лежить принцип як колективної, так і індивідуальної допомоги на рівні особистих контактів, коли люди мають можливість об'єднатися для поліпшення якості свого життя.

Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить: