Колонка автора:

КИЯНАМИ ПРАВИТЬ «НАЖДАК»?! У КИЄВІ – ЗНОВУ БАРДАК?!

За вказівкою Януковича були скасовані вибори київського міського голови, і вся влада в столиці була передана вірному слузі «сім’ї» Попову. Між іншим, Попов, не порадившись з «паханом», зробив офіційну заяву про те, що за час мерства Черновецького в Києві було вкрадено 70 мільярдів гривень. Та ніхто й не подумав порушувати кримінальну справу проти Черновецького, бо можновладці були з ним пов’язані спільними інтересами. Ну, а прибрана до рук регіоналами Київрада й сама ініціювала знищення районних рад (щоб легше було творити беззаконня в столиці). 

Після Революції Гідності наші можновладці обіцяли повернути ради столиці. Віталій Клbчко, йдучи на вибори мера, теж пообіцяв, що докладе зусиль, щоб районні ради повернути. Тепер він щось про це й не згадує…

 

Все ж Центральна виборча комісія призначила нарешті вибори до районних рад Києва (хоч і не водночас з усією країною, коли в Україні проводились вибори до місцевих органів влади).  

 

Та ось нікому не відомий суддя Окружного апеляційного адміністративного суду м.Києва (ну, й наплодили цих судів!!!) Олексій Огурцов за поданням нікому невідомої громадської організації «Наждак» виносить рішення про призупинення рішення ЦВК щодо проведення виборів депутатів районних рад м. Києва 27 березня 2016 року!

 

І що Ви, пане Порошенко, про це думаєте? Що Ви, пане Гройсман, скажете в контексті Ваших красивих виступів про децентралізацію? А що думає про це Конституційний суд, який вже давно втратив довіру народу, бо крутить конституційною законністю, як циган сонцем? І що скажете Ви, пане міський голова Києва Віталій Клічко? Що це за «Наждак», котрий Вас так підміняє? Я вже не звертаюсь до Верховного суду, щоб дав оцінку діям судді Огурцова, бо нинішня судова влада – це величезне збіговисько казнокрадів, хабарників і шахраїв на кшталт «судді-колядника» Зварича, якого, до речі, нещодавно достроково випустили з тюрми.

 

Скільки серед вас, можновладці, брехунів! Ваші базікання про розширення демократичних засад управління державою, про децентралізацію та надання більших повноважень громадам на місцях – всього лише жалюгідні спроби втертися в довіру виборцям.

 

Мені шкода киян, яких весь час дурили всілякі Черновецькі, Януковичі, Попови, а тепер, як бачимо, дурить і нова влада.

 

У селищі Диканька на Полтавщині 8 тисяч жителів, у Диканському районі – 22 тисячі. І там є селищна рада.

 

В Оболонському районі м. Києва 320 тисяч жителів, в Соломянському – 364 тисячі, в Деснянському – 368 тисяч, але районних рад у цих районах немає.

 

Це і є ваше розширення прав місцевих громад?!

     

Я ні в якому разі не проти того, щоб Диканька мала свою раду. Я категорично проти того, щоб жменька розжирілих чиновників вирішувала долі сотень тисяч мешканців районів Києва! Адже навіть найменший за чисельністю район столиці – це 10 Диканських районів!

 

Я, киянин, ветеран праці, рішуче засуджую всі оці дивовижні маніпуляції навколо місцевого самоврядування в столиці і вимагаю негайно скасувати рішення Огурцова, який замахнувся на права 3-мільйонної громади Києва!

 

В цьому році виповнюється 60 років знаменитій кінокомедії Ельдара Рязанова «Карнавальна ніч», яку пам’ятають всі люди мого покоління. Був там персонаж, директор Будинку культури, якого чудово зіграв Ігор Іллінський. Прізвище в нього було Огурцов. Його ріднить з суддею Огурцовим не лише однакове прізвище, а й бюрократична душа. Але масштаби впливу на людей у них різні. Той псував нерви лише артистам художньої самодіяльності Будинку культури, а цей – мільйонам киян. Та невже ж і за 60 років ми не навчилися боротися з безголів’ям і маємо миритися з огурцовими?!

 

Чекаємо відповіді від міського голови Києва та від Верховної Ради України.

 

Олег КРАВЧЕНКО

 

 

Кравченко Олег
Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить: