Кравченко Олег Кравченко Олег
Пенсіонери за віком

МІФ ПРО ДРУЖБУ РОСІЯ ЗНИЩИЛА!
Далi>>
НЕ ВІРЮ!..
Я завжди говорив і продовжую стверджувати: попри те, що Міністерством юстиції України зареєстровано півтори сотні партій, в нашій країні справжніх партій ще нема. Те, що зареєстровано Мінюстом, можна умовно розділити на три категорії.
Далi>>
ЧИ ПОЧУЄ ЯНУКОВИЧ НАПОЛЕОНА?
Стаття під назвою «Думка завжди буде перемагати меч…» у газеті «День» дає досить серйозну «інформацію для роздумів». Хотілося б відкрити широку дискусію, але зараз час такий, коли вдаватися до масштабних розвідок і роздумів просто гріх. Україна в небезпеці!
Далi>>
ОСЬ ВОНА, НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ!
Нащадок автора музики Гімну України Михайла Вербицького, внук Миколи Вороного Володимир Сиротенко (Вербицький) оприлюднив в Інтернеті свого вірша «Новый год, Украину майданит», який спонукав мене відгукнутися на висловлені в ньому думки.
Далi>>
ПОБИТА СВОБОДА СЛОВА
Маю запитання до влади: хто ж буде розповідати, показувати народу всі ваші досягнення, якщо в нашій демократичній правовій державі і надалі будуть бити кореспондентів газет, радіо, телебачення, інформаційних агентств, інтернет-видань?
Далi>>
ДЕ Ж ВАША ЩИРІСТЬ, ПАНЕ ПУТІН?
Незнання історії чи осмислене лукавство?
Далi>>
ОФШОРНЕ ФІГЛЯРСТВО
Cильні світу цього знайшли спосіб казатися непорочними
Далi>>
З’ЇДЕНА ЖУРНАЛІСТИКА
У сучасних умовах єдиною можливістю для журналіста стати незалежним є готовність бути звільненим за висловлену правду! І чим частіше його виганяють роботодавці, тим більш незалежним він стає хоча б у власних очах.
Далi>>
МОЯ ВІДПОВІДЬ ПУТІНУ
Нещодавно Путін висловив своє захоплення Україною і заявив, що росіяни і українці – «один народ». Оскільки мені хочеться, щоб мою думку зрозуміли всі росіяни (бо ми ж таки два різних народи!), я даю тут відповідь російською мовою.
Далi>>
Дитя кооперації – кредитна спілка
«Ти можеш дати голодному рибу, і він не буде голодний цілий день. Але ти можеш навчити його ловити рибу, і він не буде голодний все своє життя»
Далi>>
НАЙЦІННІШИЙ РЕСУРС ЗЕМЛЯН У НЕБЕЗПЕЦІ !
Сьогодні, 22 березня – Міжнародний день води. Такий день проводиться вже десятий раз. А весь 2013 рік ООН оголосила роком водної співпраці.
Далi>>
Євроінтеграція для нас – це насамперед орієнтир у соціальній сфері
Хто нам заважає далекоглядно, на справді державному рівні, дбати про соціальні гарантії для майбутніх поколінь, а не діяти за принципом латання дір та гасіння соціальних «пожеж» і миритися з тим, що на законодавчому рівні не забезпечений захист літніх громадян від дискримінації за ознакою віку?
Далi>>
Порадіймо за вітчизняне!
Про патріотизм пересічного українця чимало було дискусій. Одні вважають, що він майже втрачений, інші, навпаки, переконані, що наші громадяни – справжні патріоти своєї Вітчизни.
Далi>>
Вилетить горобцем, повернеться яструбом…
Нам би, зрячим, хоча б частину їхнього таланту!.. У них варто повчитися вмінню жити так, щоб життя справді мало сенс!
Далi>>
Я люблю День народження Бога
Далi>>
Чим збираємося звітувати перед тисячоліттям?
Далi>>
І знову ці кляті «прохюндаї»!..
Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів піддав гострій критиці рішення урядовців щодо закупки швидкісних поїздів «Хюндай». Раніше в ЗМІ були повідомлення про те, що колишній віце-прем’єр, він же міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що йому соромно за ці неякісні електропоїзди.
Далi>>
Хремастика господина Шмидта и Cº
Воровать – нехорошо! Ведь правда, это некрасиво?.. А красиво воровать – это уже совсем другое дело, что-то вроде игры в карты. Тут весь фокус в том, кто занят этим делом. Спросите вора-карманника, что он думает о ворах, и он наверняка начнет восхвалять свою «профессию».
Далi>>
Це навіть не крок – лише півкроку!
Це навіть не крок – лише півкроку!
Далi>>
Перейти до сторінки:
Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить: