15 найпопулярніших хобі чоловіків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У кожного чоловіка є свої захоплення – один кожні вихідні тікає на риболовлю, другий запихає кораблики в пляшки, третій випилює лобзиком, а в перервах стрибає з парашутом.

Популярні захоплення чоловіків

15 найпопулярніших чоловічих хобі і захоплень – а чим захоплюється Ваш чоловік?

Чоловічі захоплення можна умовно розділити на декілька категорій: нешкідливі, такі що загрожують здоров’ю, такі що спустошують сімейний бюджет. Розбираємося в найпопулярніших видах хобі…

Екстремальні «адреналінові» захоплення
До них відносяться стрибки з парашутом, скелолазіння, автогонки, сплави по бурхливих річках на байдарках та ін. Рівень фінансової небезпеки для сімейного бюджету залежить від ступеня захопленості (раз на рік на свята або кожні вихідні і «щоб все по вищому розряду, включаючи спорядження» ) .Семейному щастю такі захоплення можуть нашкодити тільки в кількох випадках – якщо дружина постійно ображається, що її «знову не взяли з собою» і постіль буде холодною, якщо грошей йде дуже багато, якщо дружина втомлюється від безсонних ночей біля телефону («чи живий там мій любий… »). Хвилювання дружини, варто відзначити, небезпідставні – ребра, ключиці і ноги ламаються нерідко.

Полювання
Міські жінки не завжди здатні оцінити таке хобі. Сама думка про вбите «звірятко» викликає жах, а рушниця має право висіти на стіні тільки як елемент декору. Звичайно, спокою в будинку, де чоловік – мисливець, а дружина – ревний послідовник «Грінпісу», не буде.

Баня
Цілком невинне і навіть корисне для здоров’я «хобі», якщо банний день раз на місяць з друзями не перетворюється на банні вихідні щотижня з багатогодинними «запливами» і наслідками у вигляді аромату чужих парфумів.

Риболовля
Захоплення невинне, розслабляюче і навіть знімає стрес, і багато сучасних дружин із задоволенням поділяють дане чоловікової захоплення. Що може бути краще, ніж вихідні біля річки разом з чоловіком, тихий плескіт весел, риба на вогнищі … Інша справа, коли чоловік катається на риболовлю кожні вихідні в «гордій самоті» або за схемою «рибалка – це для чоловіків», а у спійманої їм свіжої риби чомусь зябра не червоні, і «гачок» часом доводиться відмочувати у місцевому КВД.

Футбол
Цю чоловічу пристрасть не перебити нічим. Хоббі класичне і невинне. Якщо, звичайно, чоловік не літає за своєю командою по всьому світу. Варіантів небагато – змиритися, почати вболівати за команду разом з ним, знайти хобі для себе, щоб не було так сумно.

Моделювання
Тобто, створення з нуля моделей човників, автомобілів тощо. Чим би «дитя» не тішилося, як говориться. Необразливо, що не накладно, умиротворююче. Вся квартира завалена? Даруйте друзям. Або продавайте (гроші зайвими не бувають).

Більярд
Відмінний спосіб «розрядки» для чоловіка. Само собою, мало якій дружині сподобається, що чоловік щовечора заганяє кулі по лузах в чужій компанії. Але вихід завжди є: більярдний стіл можна поставити вдома. І грати разом з чоловіком (якщо місце дозволяє).

Карти

Нешкідливим дане захоплення може бути тільки в двох випадках: якщо чоловік грає в карти в дружній компанії у свята. У всіх інших випадках, на жаль, карти ведуть до зубожіння сім’ї. Причому, незалежно – в інтернеті «розписувати пулю» або за реальним картковим столом. Карти затягують, програші дратують, виграші дають помилкову надію. Якщо карти витісняють з реального життя чоловіка, підсумок завжди плачевний.

Домашнє пивоваріння

Обожнюєте пиво? Так чому б вам не зайнятися його приготуванням в домашніх умовах? До того ж з рецептами зараз проблем немає, все можна знайти в інтернеті. Пивоваріння не потребує особливого обладнання.

Блогінг, письменство

Не забирайте у чоловіка таку віддушину. Дане хобі, як правило, не несе родині ніякої шкоди. Письменство, безумовно, затягує, і іноді тарілку з вечерею доводиться нести чоловікові прямо до комп’ютера, але зате це ідеальний спосіб, щоб зняти стрес, виплеснути емоції, поділитися зі світом своїми думками. Якщо вам прикро – заведіть свій блог теж або зареєструйтеся на одному з літературних сайтів. Вб’єте відразу двох зайців.

Програмування
«Любителі кодів» – це практично інопланетяни. І якщо ви заміжня за таким інопланетянином, це означає, налякати вас червоними очима, нічною вартою біля комп’ютера і захопленими розповідями про нову програму – неможливо.

Соцмережі, комп’ютерні ігри
Одним словом, віртуальна реальність. Якщо обоє з подружжя поглинені віртуальним світом, і цілком мирно співіснують при цьому – все нормально. Якщо ж дружина змушена існувати в реальному світі на самоті, чекаючи свого чоловіка то з чергової «стрілялки», то з соцмережі, то скандали неминучі. Віртуальна реальність може затягнути настільки серйозно, що не допоможе навіть психолог. Тому таке хобі краще відразу замінювати іншим – реальним і, бажано, спільним.

Фотографування
Чудове хобі для всієї родини. У вас вже полиці гнуться від фотоальбомів? Цей талант потребує заохочення! Пройдіть всією родиною спеціалізовані курси, придбайте напівпрофесійний фотоапарат, розберіться в основних функціях фоторедакторів та починайте створювати справжні шедеври. Причому не обов’язково всім бути фотографами, один фотографує – інші позують. Бути моделлю – це теж, до речі, справа не з легких.

Колекціонування
Про психологію колекціонерів написано чимало статей. Колекціонування – пристрасть і одержимість, яка може пройти з часом, перерости в іншу пристрасть або розорити вщент. Чоловік збирає етикетки від сірникових коробок або рідкісних метеликів? Причин для хвилювань немає. Збирає рідкісні автомобілі? Якщо дохід дозволяє – чому б і ні. Збирає раритетні предмети, спустошуючи і без того скромну сімейну скарбничку? Пора поговорити по душах. Колекціонування на шкоду родині рано чи пізно призведе до сварок.

Спорт
Здорове, корисне, відмінне хобі. Якщо, звичайно, ви теж займаєтеся спортом, якщо ви з чоловіком встигаєте повечеряти разом хоча б раз на місяць.

Приготування страв
Можна сказати сміливо – вам з чоловіком пощастило. Тому що вас завжди смачно нагодують, вам не треба стояти біля плити, а сама плита для чоловіка набагато цікавіше, ніж лазня, полювання та риболовля разом узяті.

Порада
Не зациклюйтеся на його хобі. Згадайте про свої захоплення. Нема чого сидіти вдома і страждати на самоті, поки чоловік захоплений пейнтболом або строчить детективи, зачинившись на кухні – займіться собою. Самодостатність завжди позбавляє жінку від зайвих підозр, побоювань і майбутніх сімейних сварок.

 

Джерело: