ЧЛЕНСТВО У ВАП


УМОВИ ВСТУПУ

Якщо Вам 50 і більше,

 

Ви можете отримати значні переваги від членства у ВАП! Зробіть рішення сьогодні –  і отримайте знижки на ліки й медичні послуги, промислові товари й харчові продукти, на побутові й культурні послуги, ремонтні роботи й послуги автозаправочних станцій (бензин, дизпаливо) та ін. — див. Каталог Програми знижок та безкоштовні видання ВАП (журнал "Наше покоління", газету "50 плюс", збірник «Кроки назустріч», у якому друкуються різноманітні каталоги), плюс право користуватися всіма благами Культурної програми ВАП, програми "Швидка юридична допомога" та багатьох інших.

 

Ви вже прийняли рішення?

Тоді натисніть тут:

Заява-анкета

 

Роздрукуйте бланк заяви-анкети на своєму принтері і заповніть усі графи ручкою (синім або чорним кольором), підпишіть заповнений документ і надішліть поштою на адресу:

04070, м. Київ, вул. Верхній Вал, 48/28, офіс 12, ВАП;

або принесіть особисто за цією ж адресою.

 У Вас немає принтера?

Тоді зайдіть до офісу ВАП і отримайте бланк заяви-анкети.

Контактні телефони:

                       +38(044) 463-62-21

                        факс:   +38(044) 463-62-21

Для тих, хто живе в інших містах України, радимо звертатися до регіональних відділень ВАП за адресами, вказаними на нашому сайті.

 

Ласкаво просимо до ВАП!

 

Які документи треба мати для оформлення членства у ВАП?

 

Всі, хто заповнив і підписав заяву-анкету, можуть оформити членство у ВАП, тільки за наявності паспорта. Пенсіонери повинні також мати при собі пенсійне посвідчення, а інваліди - документ про інвалідність. Іноземні громадяни також повинні мати паспорт своєї країни або закордонний паспорт.

Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить: