загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Картини Параски Хоми покажуть щонайменше у трьох музеях України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виставку робіт Параски Хоми, присвячену 80-річчю художниці, з травня експонуватимуть щонайменше в трьох музеях України.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак.

«Ми хочемо у другій половині травня провести виставку в обласному краєзнавчому музеї, після того її покаже Музей мистецтв Прикарпаття. Третю виставку Параски Хоми плануємо організувати на виїзді», - повідомив Федорак.

Він зауважив, що особисто відвідав майстриню, подарував їй фарби та говорив про творчі виставки.

За словами начальника управління, нині обласна влада веде перемовини про експозицію картин Параски Хоми з Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського, що у Коломиї, та з Львівською національною галереєю. Узгоджується також питання з Мінкультури про виставку в одному з музеїв Києва.

Планується, що виставки триватимуть до листопада, коли майстрині виповниться 80 років.

Параска Хома – заслужений майстер народної творчості України. Художниця живе і працює в селі Чернятин Городенківського району на Прикарпатті. Талант майстрині відкрив широкому загалу львівський мистецтвознавець Борис Возницький, який у 1968 році організував її першу виставку у Львівській національній галереї. Параску Хому вважають представницею «наївного» мистецтва. Майстриня не використовує чорну фарбу і надає перевагу квітково-рослинним композиціям. Серед найбільш відомих робіт – «Жоржини», «Павичі» та «Золоте літо».

До списку новин