Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

У Вінниці різні покоління зробили крок на зустріч один одному

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

30 травня у нашому місті відбувся другий етап проекту «Єднання поколінь» тренінг на тему «Вплив гендерних стереотипів».

Ініціаторами заходу є Вінницька громадська організація "Інформаційно-просвітницький центр "ВІСЬ" голова правління Світлана Дубіна, Студентський парламент Вінниччини, який представляють Дарія Тихонова, Дарія Шевчук, Інна Масленчук та Юлія Мудрик, а також громадська організація «Центр Поділля-Соціум» в особі координатора проекту Анни Моргун.

Було проведено другий етап унікального проекту під назвою «Єднання поколінь», чому унікального ? «тому що подібних заходів ще не відбувалось, і ми щиро сподіваємось на те, що він матиме успіх та обов’язково матиме продовження.» - говорить одна із координаторів Анна Моргун.

Основна ідея проекту: Об’єднати людей різного покоління, покращити порозуміння, налагодити вільний діалог, обмін досвідом між людьми похилого віку та молоддю м. Вінниці. А для цього необхідно спілкувались між собою, реалізовувати спільні ініціативи, приймати участь у спільних заходах.

Незважаючи на те, що збираються люди різного віку, організатори переконані, що спілкування один з одним дасть їм багато корисного та цікавого. Люди старшого покоління мають неоціненний життєвий досвід яким могли б поділитись з молоддю. В свою чергу молодь володіє сучасною інформацією, технологіями та могли б допомогти людям старшого віку в цих питаннях. Отже основна ідея полягає саме в налагоджені спілкування, сприянні реалізації спільних заходів.

Проект «Єднання поколінь» передбачає проведення ряду заходів, серед яких:

 

Проведення дебатів на тему «Роль жінки в сім'ї» який пройде сьогодні

Проведення тренінгу «Вплив гендерних стереотипів на особисте та суспільне життя».

Проведення квесту «На зустріч порозумінню», що передбачає виїзд на природу, майстер класи, інтерактивні заходи за участі як людей старшого віку так і студентів.

Даний проект реалізовується за підтримки Українського Жіночого Фонду, Вінницької громадської організації "Інформаційно-просвітницький центр "ВІСЬ", Студентського парламенту Вінниччини та громадської організації «Центр Поділля-Соціум».

До списку новин