загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Одеситам покажуть сучасне мистецтво Закарпаття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ЕЦСМ «Чайна фабрика» вперше представляє творчість ужгородського художника Вадима Харабарука в Одесі. В сучасному українському мистецтві автор представляє мистецьку групу «Поптранс». Впевнено можна сказати, що в південному регіоні сучасне мистецтво Закарпаття залишається зовсім невідомим глядачеві. «Некерманія» – камерна виставка про абсолютно не камерну дійсність, про збіги іронічного з реальністю, що народжують ситуативні інтерпретації в мистецтві, повідомив колектив ЭЦСМ «Чайна фабрика».

«Поптранс» (популярна трансформація) – назва групи художників, які мають між собою певну кількість точок зіткнення (збіги і розбіжності думок) у сфері способів візуальної, текстової та вербальної інтерпретації предметів та ідей мистецтва, гумору, ширвжитку, фільмів, музики і взагалі дійсності.

Назва групи не має нічого спільного з музично-електронною течією «транс». Ідейно-естетична програма з'явилася взимку 1996 року в результаті спільних роздумів Вадима Харабарука та Петра Пензеля . До цього часу вони разом з Робертом Саллером вже затвердилися в амплуа «скандальних» художників на ужгородській художній сцені, демонструючи радикальні форми та напрями. Наприклад, до 50-річчя Закарпатської спілки художників вони здійснили вуличну акцію – «одухотворення свята за допомогою інсталяції образів Й.Бокшая та А.Ерделі». У цьому складі в 1997 році була проведена перша виставка групи, в різних медіа: інсталяції, відео-арту, фотомонтажу. Автори представили глядачеві звичні речі в незвичних якостях.

Ужгородські митці – Вадим Харабарук , Петро Пензель , Роберт Саллер , Павло Ковач – навесні 1998 р. представили у київській галереї «РА» свої живописні роботи. Експозиція відроджувала дух і стиль американського мистецтва кінця 50-х – початку 60-х років – жіночі обличчя-стереотипи, запозичені з реклами і коміксів тих років. До групи приєдналися художники «пан V-ФМ № 651549» та Павло Ковач.

До списку новин