загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як скласти осінню композицію з дарів природи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За допомогою природних матеріалів, багатство яких ми отримуємо восени, можна скласти найяскравіші і живі композиції. І саме восени, у пору дозрівання і випліскування насичених золото-багряних природних фарб, хочеться прикрасити будь-який інтер’єр ошатними і стиглими подарунками осінньої пори.

Прикрашаємо хвіртки, двері та стіни будинків або дачних ділянок. Для цього підійдуть великі об’ємні композиції, так як є простір для їх розміщення. Прикрашаємо інтер’єр будинку, веранди, лоджії, підвіконня, обідній і журнальний столи. Для таких композицій підійдуть компактні і гармонійні поєднання квітів, плодів і осіннього листя.

Якщо ж нижченаведених порад вам здасться недостатньо, ви завжди можете пройти комп’ютерні курси на сайті навчальних курсів ГЦДПО, щоб вивчити нюанси флористики, розширити свої уявлення про рослинних та інших композиціях, почерпнути ідеї і дізнатися деякі додаткові секрети. Тим більше що, як ми вже з’ясували, осінь для подібної науки – саме благе час.

Вінок з листявінок з гілок

Дуже легко зібрати вінок з осіннього листя, який прикрасить будь-яку вертикальну поверхню: хвіртку, паркан, двері, стіну будинку. Під розмір вінка відрізаємо шматок міліметрової дроту, загортаємо її в коло, один кінець загинаємо у гачок, який буде зчіплювати коло. Збираємо великі листи, розфарбовані в осінні кольори. Самий традиційний – кленовий лист: великий, досить широкий і гладкий. Збираємо велику оберемок – вінок повинен бути густо наповнений – і починаємо нанизувати листя на дріт. Потім зачіпляються один кінець дроту гачком, закріплюємо плоскогубцями, щоб не зісковзував. Вільний кінець пристосовуємо для того, щоб підвісити.

Можна не використовувати дріт. Ті ж кленові листочки з довгими черешками зручно сплітати так само, як плетуть вінки з ромашок на голову.

Дуже виразними виходять вінки, сплетені з свіжозрізаних віток горобини, бузини, глоду, снежеягоди. У них можна вплітати яскраві листя, закріплювати яблука, злакові трави або декоративні пишні тиковкі.

Просто і символічно: осінній вінець природи.

Гарбузовий урожай

Для цих композицій нам знадобляться стиглі плоди гарбуза. Підійдуть і яскраві ребристі помаранчеві кругляши, і зріло-зеленого кольору гладкобокіе сорти гарбузів. Можна розмістити їх у плетених кошиках разом з качанами кукурудзи і червоними яблуками в місцях під навісами, щоб не замочив осінній дощ. Можна виділити для кожного гарбуза окремий керамічну посудину (горщик або миску), підстелити під плід невеликі в’язанки злаків або навіть сіна, знизу під керамікою розкласти гілки глоду або горобини з яскравими червоними краплинами ягід. Можна розмістити великі гарбуза на щаблях сходів в будинку, вибудувати з гарбузового плодів піраміду, простели гарбуза рогожаною, або зробити мальовничу купу-малу з плодів різної величини.

Гарбуз сама по собі може бути прекрасним посудиною для розміщення в ній осінньої композиції із зрізаних квітів. Для цього з плоду виймають м’якоть, підсушують; можна злегка присипати внутрішність потовченим вугіллям для того, щоб продовжити життя гарбуза. Потім всередину поміщають флористичну губку-оазис: ця тверда губка стабілізує стебла квітів і допоможе зберігати вологу для рослин. У ній букет зі свіжої зрізання квітів простою не менше тижня.

Осінній букет

Осінній букет може бути виконаний з усім пишнотою, на яке претендують соковиті золоті, багряні, медові і шоколадні кольори осені. Розкішні троянди, стійкі пухнасті хризантеми і ніжні айстри, свіжі гладіолуси, незвичайна декоративна капуста з качанчики, що нагадують ажурний квітка, ошатні чорнобривці і яскраві гербери в осінніх тонах, в поєднанні все з тими ж гілками глоду, горобини, бузини, а ще шипшини та обліпихи , будуть чудово виглядати в керамічних, скляних, фарфорових вазах в будь-якому інтер’єрі.

Крім свіжозрізаних квітів, відмінно в осінніх композиціях виглядають сухі букети, в які варто ввести підсушені зрізані гілки з плодами і ягодами, злаки, як сільськогосподарські, так і дикі, очерет і засушені осіннє листя дерев. Такий букет може стояти всю осінь.

Натюрморт на столі

Прикрашати стіл невеликий композицією-натюрмортом – справжнє творче задоволення. Нескінченна кількість поєднань елементів розмірів і форм. Кожне блюдце, каганець, вазочка, чашка може стати об’єктом або центром композиції. Червонощокі осінні яблука, наливні груші, горіхи, багаті грона винограду, декоративні гарбузи, соцветья цвітної капусти, красавчики патисони, невеликі диньки можуть наповнити будинок не тільки видом осіннього врожаю, але і запахом стиглих плодів. Маленькі плоскі тиковкі можуть служити підсвічниками, а в якості прикраси підсвічника виступлять невеликі плетені вінки з осіннього листя або злаків. Плодовий натюрморт цілком годиться для того, щоб стати десертом або гарніром.

Крім їстівного натюрморту можна використовувати інші плоди осені: глянцеві горішки кінського каштана, блискучі жолуді, кисті горобини, пригорщу ягід глоду або шипшини, висушені зерна кукурудзи або квасолі. Всі ці плоди будуть красиво виглядати у великому прозорому келиху для бренді або скляній вазі без малюнка.

Щоб скласти композицію осіннього настрою, фантазуйте, сполучайте елементи, експериментуйте – на допомогу вам всього лише кілька підказок про те, як зібрати дари природи в букети та натюрморти, які будуть радувати око і проженуть геть осінню нудьгу.

До списку новин