Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Пенсіонери в Чернігові танцюють і плетуть сітки військовим

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Пенсіонери в Чернігові танцюють і плетуть сітки військовим

У Чернігові бізнесмени організували клуб дозвілля для літніх жінок. Найняли для пані хореографів, майстрів народних ремесел. Члени клубу плетуть і шиють, танцюють і співають, а ще очолюють волонтерський рух пенсіонерів. Енергійні чернігівські панянки поділилися секретом довголіття і з нашими журналістами.

Баба Валя самотня. Родини немає, пенсія - невеличка. Але на життя не скаржиться. Щодня намагається якнайшвидше впоратися з домашніми справами, аби довше побути в клубі. От і нині переймається - у що ж вбратися. Найкраща сукня, підфарбовані губи. До чергового вечора жінка готова.

"Незважаючи на те, що ми і до цього танцювали, але тут нас ось так от вчать хореографії, ми танцюємо і. Радіємо", - розповідає пенсіонерка Валентина Тимошенко.

У клубі збираються ті, кому за шістдесят. Кожен день тематичний. Цими днями пенсіонерки згадують війну. Валентина Тимошенко накидає на плечі мамину шаль. Каже, хоч і старенька, але дуже дорога. Всю війну мати пронесла її із собою.

Ці пенсіонерки не сидять на лавочках під під’їздом або перед телевізором. Їхній день розписаний по хвилинах. Екскурсії, майстер-класи, хореографічні заняття.

"Ми виступаємо, танцюємо, займаємося бальними танцями", - розповідає пенсіонерка Олена Чернуха.

Енергійні бабусі долучилися й до волонтерського руху. Плетуть для бійців АТО сітки. Коли останнього разу відправляли - вклали ще й обереги, зроблені власноруч. Аби захищали хлопців на передовій. Цікавляться жінки й політичним життям. За чаюванням жваво обговорюють останні новини. Тепер ще й розмірковують над випуском власної газети. Матеріали, кажуть, писатимуть позитивні, аби підняти віру в життя й серед молоді. 

До списку новин