Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Мрії в масу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Мрії в масу

Все, що ми з вами в житті маємо, - це плід чиїхось мрій. Зовсім чужі нам люди тисячоліттями створювали для нас нашу реальність.

Наш побут, авто, навіть фарба на стінах - це все результат мрій різних людей. При чому мільйонів людей: одні мріяли, що зможуть створити таке, а інші з того часу мріють мати таке, потім отримують і користуються.

Ми з вами є мрією мами, яка ще змалечку уявляла, що буде мати дитинку. Ми були малі й мріяли про авто, хто про що, і зараз ми це отримуємо або прагнемо до цього. Ми запалюємо свої мрії та мріємо чужі. Чужі - в сенсі, що колись давно хтось мріяв мати великий замок, щоб з великою кількістю кімнат і щоб міцний, і зрештою він собі його побудував (враховуючи, що це був перший замок, можливо, в ньому оселилися вже діти мрійника). Але з того часу всі, хто проходив повз, мріяв про такий або схожий. І такий процес тривав роками, аж поки не дійшло до того, що нереально знайти щось, чого немає в когось (якщо ця річ варта уваги або захоплення).

І якщо перші мрійники раділи, коли їхні мрії розділяли та хотіли такого ж, прагнули, щоб люди оцінили їх винахід (як, наприклад, було з електрикою), то зараз, якщо ти прийдеш до когось і запитаєш "що це в тебе? я теж таке хочу", ризикуєш зіштовхнутися з думкою, що ти дрібний плагіатор.

Хоча, по суті, в наш час мріяти бути оригінальним справа або марна, або дуже дуже дорога, адже навіть ексклюзивні речі роблять в декількох експонатах.

Ми живемо серед мрій, наш матеріальний, рукотворний світ складається повністю з мрій. І чим швидше ми зрозуміємо, що це навіть не атака масового виробництва, а просто чиясь велика мрія дуже круто реалізувалася, і ми з вами, купуючи кофтину, яку потім захочуть всі на роботі, реалізуємо чиюсь мрію бути модельєром, швачкою та продавцем, і, можливо, чиюсь фантазію про саме такий фасон кофтини, жити нам з вами стане легше.

Коли ми мріємо про щось, десь на іншому кінці світу, а може й у сусідній квартирі хтось мріє про те ж.

Юджинія Ля Грін

До списку новин