Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

11 порад, як влітку доглядати за авто

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
11 порад, як влітку доглядати за авто

Найкращий захист кузова автомобіля від впливу навколишнього середовища – регулярне миття і нанесення на кузов захисного воску.

Адже чим довше на лакофарбовому покритті кузова знаходяться сліди від комах, не змитий пташиний послід, смола або сік з дерев, сліди від повалених плодів сажа та інші агресивні забруднювачі, тим сильніше буде їх руйнівна сила.

Крім того, літнє сонце через інтенсивне випромінювання підсилює негативний вплив цих факторів.

Тому пам’ятайте:

1. Легкосплавні колісні диски слід регулярно мити, інакше продукти зносу гальмівних колодок будуть роз’їдати покриття дисків.

2. Прибираючи в салоні, якщо в машині є підігрів сидінь, не мочіть сидіння. Це може привести до пошкодження підігріву крісел. Використовуйте спеціальні засоби, наприклад, суху піну тощо.

3. Температура води для миття кузова авто не повинна бути більше 60 ° С. Занадто гаряча вода згубна для лакофарбового покриття.

4. Після водних процедур потрібно ретельно насухо витирати машину, так як безліч дрібних крапель під яскравим сонцем перетворюються на лінзи. Вони також згубно впливають на покриття.

5. При тривалій стоянці на сонці закривайте лобове скло спеціальним відбивачем або використовуйте сецчохол. Від високих температур пластик "торпедо" можуть поплавитися або потріскатися. Особливо, якщо авто бюджетного класу. Для обробки пластикових панелей салону рекомендуються поліролі, що не містять спирту. Уникайте тривалої стоянки під яскравим сонцем, щоб виключити вигоряння шкіри / тканини оббивки салону. 

6. Після заміських поїздок не використовуйте для очищення скла світлових приладів агресивні засоби або хімічні розчинники, оскільки вони можуть пошкодити скло фар.

7. Для шкіряних елементів оббивки салону після чищення застосовуйте поживний крем для догляду за шкірою з захистом від сонця..

8. Незначні пошкодження лакофарбового покриття, наприклад, подряпини або сліди від ударів каменів, необхідно усунути негайно, щоб не дати шансу вологи і тепла призвести до появи осередку корозії. Для цього не обов’язково вирушати в автомайстерню. Існують лакові «стрижні» або аерозолі, які відповідають кольоровій гамі авто.

9. Гумові ущільнювачі дверей і віконних прорізів залишаються більш еластичними, якщо їх регулярно обробляти засобами для догляду за гумою. Це також запобігає прискореному зносу ущільнювачів і втрату їхньої герметичності.

10. Влітку, у спеку, багато пилу ... Він лізе звідусіль ... Тому важливо регулярно міняти повітряний і салонний фільтри. А якщо ви частенько вибираєтеся ще й за місто, їздите путівцями, фільтр треба продувати або міняти кожні 600-800 км.

11. Не набирайте повний бак бензину в спеку, особливо якщо їдете кудись далеко. Деякі експерти радять заповнювати бак в спеку не більше, ніж на 50%. Причина - при високих температурах паливо розширюється, може просочитися через бензобак. Якщо це відбудеться, то будь-яка іскра може стати причиною займання машини.

До списку новин