Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Дерева «добрі» й «погані»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Дерева «добрі» й «погані»

Дерева, що ростуть біля будинку, впливають на здоров’я, настрій і навіть на долю. Про це знали наші предки, однак ті знання забулися. Отож яке дерево сприятливе, а яке — ні? http://www.hvilya.com/

Слід сказати, що чимало дерев наші предки висаджували, аби запобігти недугам. Тому найшанованішими були верба і калина. Хоча заради справедливості варто згадати, що вербу до нас завезли татари з Криму ще під час набігів у давні часи. Та це деревце у нас прижилося і стало нашим, рідним, навіть святим — недарма ж саме вербу освячують за тиждень до Великодня.

З верби плели тин навколо обійстя — аби захистити себе від злих сил та хвороб. Верба і справді має великі лікувальні властивості. Колись із неї робили аспірин — препарат, відомий іще з XV ст. А ще відвар вербової кори та гілочок помічний при жіночих хворобах, опіках шкіри.

У такій же пошані була й калина. Це теж «жіноче» дерево, помічне від багатьох недуг. А ось материнство оберігала висаджена під хатою вишня. Це дерево з’являлося у дворі після народження дитини.

Крім «жіночих», є й «чоловічі» дерева. Одним із таких вважається ясен. Це синівське дерево. Ясен саджали біля хати в тих родинах, де був син. І колиску хлопчикам робили з ясена. Та й саме дерево благотворно впливає на чоловіче здоров’я. Ясен має і лікувальні властивості: його плоди помічні при хворобах органів дихання. Це дерево — фітонцидне, воно очищає повітря, розвиває здорове дихання, а також є символом чоловічої сили.

Тож у народі вірили: якщо на подвір’ї росте ясен, то господар не хворітиме.

Так само в пошані було ще одне «чоловіче» дерево — явір. Воно теж впливало на гартування чоловічого характеру, додаючи сил та здоров’я господареві.

Однак окрім «правильних» дерев, які відвертають хвороби, є й «небажані гості» на наших подвір’ях. Найвідоміші дерева з негативною енергетикою — це береза, ялина та горіх. Тож їх наші предки ніколи на своїх подвір’ях не садили.

Наприклад, береза завжди вважалася деревом смутку і печалі. Вона справді має негативне біополе. її висаджували біля могил. Це дерево на обійсті вкрай небажане. Деревом смутку є і ялина. Загалом, вона — суто лісова жителька, і в Україні ніколи не було заведено садити її в населених пунктах. Про негативне біополе цього дерева свідчить навіть той факт, що під ялиною нічого не росте.

Не садили біля хат також осик і горіхів. Горіх вважався самотнім деревом — на ньому жодна пташка не в’є гнізда. А перебування під горіхом тривалий час могло обернутися психічним розладом, неврозами, схильністю до сварок. Проте слід сказати, що листям цього дерева лікувалися, та й самі ядра мають цілющі властивості.

Наші пращури обирали для своїх обійсть дерева, які сприяли здоров’ю та берегли господарів від недуг та бід. Тож і ми у своєму житті керуймося їхньою мудрістю.

Щоб дерево поділилося з людиною енергією, бажаний контакт руки або іншої ділянки тіла з відкритою шкірою з корою дерева. Необхідно розслабитися й відчути потік енергії під корою.

Якщо все добре, то треба подумки попросити у дерева поділиться з вами енергією. Реакція дерева зазвичай спостерігається після 2-3 хвилин концентрації на цьому проханні. Ви відчуєте, як змінився напрямок потоків і енергія йде до ваших рук.

Небажано заряджатися в такий спосіб довше 1-2 хвилин, інакше ви отримаєте дуже велику порцію чужої енергії, котру вам буде важко «перетравити»: виникнуть головний біль, нудота, дискомфорт.

До списку новин