Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Як колір інтер’єру впливає на наш настрій?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Як колір інтер’єру впливає на наш настрій?

Відтінки палітри впливають на нас набагато більше, ніж ми можемо собі уявити. Вони не тільки впливають на настрій і почуття, а ще й на здоров’я та апетит. Саме тому, кожній кімнаті дому відповідає своя кольорова схема, яка створює певний настрій і викликає ті чи інші емоції. Отже, пройдемось по кольорах.

1.    Червоний

Цей колір збудливо діє на нервову систему, прискорюючи серцебиття, дихання та роботу всього організму, При тривалому перебуванні у такому приміщенні може сильно втомити.

Червоний колір підходить для кабінету чи вітальні. Ще його можна іноді використовувати у спальні.

2.    Помаранчевий

 

Якщо ви хочете створити затишну атмосферу у своєму домі, то додайте в інтер’єрі трохи помаранчевих відтінків. Він не тільки додасть тепла та життєрадісності, а й активізує вашу енергію.

Помаранчевий доречний у вітальні, кухні, ванні.

3.    Синій

 

Синій колір надасть вашому дому відчуття свіжості та гармонії. Проте цей колір варто використовувати у спальні чи ванній кімнаті, адже він розслабляє та знижує вашу працездатність.

4.    Жовтий

 

Цей колір покращує роботу зорових рецепторів. Жовтий в інтер’єрі приверне увагу, покращить концентрацію та дасть заряд енергії.

Доречний у кабінеті, кухні, передпокії, вітальні.

5.    Зелений

 

Зелений колір надає свіжості приміщенню. Крім того, він знімає напругу та зменшує біль.

Яскравозелений підходить для кухні. Приглушені, наприклад оливковий, ніжно-бірюзовий ідеальні для спальні, дитячої кімнати.

6.    Рожевий

 

Якщо вам не вистачає оптимізму, то пофарбуйте стіни у рожевий колір. Цей колір надасть приміщенню жіночності, зробить його чуттєвим та ніжним. Приглушені тони рожевого підійдуть для спальні, а яскраво-малинові для вітальні, тим паче, якщо вони будуть поєднані з пастельними.

7.    Фіолетовий

 

Фіолетовий колір вважається досить специфічним і важко сприймається нервовою системою. Він гарно поєднується із зеленим. Таке поєднання дасть заряд енергії і налаштує вас на оптимістичний лад.

Пастельні відтінки такого кольору підійдуть для спальні, більш яскраві – будуть доречні для передпокою.

8.    Чорний

 

Чорний колір здійснює гнітючий вплив на психіку та створить відчуття безнадійності. Проте, якщо його поєднати з іншими кольорами, то він підкреслить вишуканість і стиль будинку.

9.    Білий

 

Білий колір створить відчуття чистоти та легкості. Пробудить гарний настрій і дасть заряд позитивної енергії.

Білий колір буде доречним в будь-якому приміщенні, якщо його поєднати з іншими кольорами. За допомогою білого кольору приміщення виглядає візуально ширше.

До списку новин