Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Лубенські бабусі разом з молоддю в'язали шкарпетки солдатам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Лубенські бабусі разом з молоддю в'язали шкарпетки солдатам

6 жовтня у Лубнах, в приміщенні центральної районної бібліотеки ім. В. Малика відбувся майстер – клас «Зв’яжи шкарпетки солдату». Центр діалогу і порозуміння, що діє на базі бібліотеки зібрав більше десятка бабусь, які розгорнули і свій фронт роботи – в’язали шкарпетки для українських військових. Захід ініціювала Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», а долучилися до нього і юні школярі.

«Наш проект діє вже рік. Самотні люди похилого віку, пенсіонери можуть прийти до нас, і ми надамо конкретну допомогу, розважимо, займемо корисною справою, в якій вони проявлять свої таланти та вміння. Так у нас і виникла ідея провести акцію для допомоги воїнам АТО, а саме – нав’язати солдатам теплих вовняних шкарпеток», – говорить керівник проекту Олександр Чепур.

До своєрідної акції долучилось чимало небайдужих. Це і державні і громадські організації.

«Бібліотека має давню традицію проведення різного роду заходів для осіб похилого віку: гуртки, навчання, зустрічі відвідують пенсіонери різного віку. Для них це можливість спілкуватись з молоддю», – говорить працівник бібліотеки Тетяна Сафронова.

Нитки для в’язання бабусі отримали завдяки участі у проекті «Надання підтримки, допомоги та сприяння розвитку активності людей похилого віку, особливо тих, хто постраждав від націонал соціалізму», що реалізується за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» в рамках програми «Місце зустрічі: Діалог». Проте, багато бабусь працювали вдома, потім зносили свої вироби в Територіальний центр соціального обслуговування Лубенської райдержадміністрації.

«Осінь стає холоднішою, а отже і захисників потрібно вдягати тепліше», – переконані підопічні терцентру, які , незважаючи на вік, активно включилися в цю справу.

На завершення заходу учні Лубенської загальноосвітньої школи №2, які не тільки переймали досвід в’язання від бабусь, написали теплі послання. А до учасників завітали волонтери котрі мають передати теплі речі солдатам на Сході України.

До списку новин