Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Чудодійне «Правило 5»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Чудодійне «Правило 5»

Кожну жінку щоденно переслідує безліч важливих справ та питань, які вимагають невідкладного вирішення.  І не знайшовши іншого компромісу, ми жертвуємо щоденній рутині свій час на відпочинок. Прикро?! Саме через це, я вивела для себе формулу, яка дозволяє все встигати, не перевтомлюватися, а головне розвиватися в духовному, моральному і соціальному плані. Це «Правило 5», яке полягає в наступному:

         Робити по 5 фізичних вправ щоранку. Поясніть своєму тілу, що вже час прокидатися та рухатися вперед.

         Не поспішаючи випивати каву або чай протягом 5 хвилин, щоб розслабитися і отримати задоволення.

         Щоранку викидайте з дому по 5 непотрібних речей, звільніться від мотлоху, поспішаючи на роботу.

         З’їдайте в день по 5 порцій фруктів і овочів, зарядіть себе вітамінним коктейлем. Це найкраща альтернатива важким канапкам та солодким цукеркам, які завжди непомітно зникають, залишаючи слід на нашому зовнішньому вигляді та здоров’ї.

         Щомісяця читати хоча б 5 книг. Це перетворюється на цікавий детективний пошук: порадьтесь зі знайомими, завітайте до книгарні, перегляньте свою домашню бібліотеку, або ж просто читайте разом зі своїми дітьми – малюками, школярами, студентами. Книга прочитана двадцять років назад обов’язково розкриється для Вас своє нове обличчя. 

         Якщо в сім’ї або на роботі виникає сварка, виділяйте на розмову про це не більше 5 хвилин, цього часу цілком достатньо для того, щоб висловитися і вислухати свого опонента, а після – кожна хвилина буде емоційно виснажувати Вас. Якщо цього часу все ж замало, то перенесіть розмову на той час, коли розум візьме гору над емоціями, і Ви зможете лаконічно мислити та висловлюватись.

         Приділяйте 5 хвилин в день для розмови по телефону з тими, хто далеко(родичами, друзями, знайомими). Таке спілкування поліпшить настрій, не забиратиме багато часу та подарує посмішки Вашим співбесідникам.

         Хоча б 5 разів на день обіймайте тих людей, які Вам дорогі. Це зближує духовний зв’язок і дарує відчуття захищеності.

         Хоча б 5 разів на місяць дозвольте собі насолодитися мистецтвом, відвідайте виставку, сходіть в музей, театр, кіно та інше. Також це буде чудовим приводомзустрітися з друзями.

         Кожна жінка повинна себе балувати. Плануючи сімейний бюджет на місяць, враховуйте 5 подарунків для себе: маска для обличчя, набір улюблених шоколадних цукерок, диск класичної музики і т. п.

         Якщо у Вас зовсім не залишається часу вечорами, то на вихідних підберіть собі 5 нарядів на тиждень, доповнюючи їх аксесуарами.

         Захопіться 5 різними хобі. Наприклад, кулінарія, поезія, фен-шуй, вишивка бісером і фотографія. Зверніть увагу на нові захоплення Ваших знайомих і дітей, можливо, Ви відкрийте в собі прихований потенціал.

 

          Я впевнена це система Вам сподобається, і Ви доповните її своїми цікавими ідеями та правилами. Бажаю всім коліжанкам не «красти» у самих себе час на відпочинок!

  Автор: Безкровна Катерина

До списку новин