загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Психологи з'ясували причину забування облич родичів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Психологи з'ясували причину забування облич родичів

Сприйняття людського обличчя надзвичайно важливе в комунікаціях між людьми, відзначили вчені.

Психологи з університету Монреаля з'ясували, чому люди, які страждають на хворобу Альцгеймера, з часом перестають впізнавати своїх близьких. Виявилося, що нейродегенеративний розлад зачіпає не тільки пам'ять, а й здатність сприймати обличчя. Дослідження опубліковане в Journal of Alzheimer's Disease.

Сприйняття людського обличчя відіграє основну роль в комунікаціях між людьми. Еволюція призвела до появи спеціальних нейронних схем в мозку, які обробляють візуальну інформацію і дають людині можливість розгледіти обличчя і дізнатися, кому вони належать. Мозок сприймає окремі риси і в той же час все обличчя в цілому.

Дослідження вчених показало, що хвороба Альцгеймера завдає шкоди переважно саме цілісному сприйняттю. В експериментах взяли участь здорові люди похилого віку і пацієнти, які страждають на хворобу Альцгеймера. Психологи перевірили здатність кожної з груп сприймати зображення осіб і автомобілів в нормальному і перевернутому вигляді. Результати показали, що хворі та здорові люди однаково успішно справлялися з впізнавання машин, однак обличчя викликали у пацієнтів з деменцією труднощі: вони повільніше відповідали і робили більше помилок.

Погіршення цілісного сприйняття спостерігається вже на ранніх стадіях хвороби. При цьому дослідження дозволять сім'ям підготуватися до неминучих труднощів, а також розробити нові стратегії, які могли б дозволити пацієнтам впізнавати близьких довше.

До списку новин