загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як швидко привести нервову систему в порядок - 6 простих порад

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Як швидко привести нервову систему в порядок - 6 простих порад

Навесні і восени нервова система виснажується. Можуть виникнути депресія, дратівливість, зайва плаксивість, а потім до них додаються втома, запаморочення і головні болі.

Щоб повернути нервову систему в стан рівноваги, користуйся цими порадами!

1. Навчися розуміти свої емоції

Перший крок до зниження занепокоєння - це усвідомлення того, коли ти починаєш хвилюватися. Згідно з дослідженнями, люди набагато швидше заспокоюються, якщо відчувають наступ нападу хвилювання, не піддаються його впливу, а намагаються з ним боротися. Мозок перемикається на раціональне мислення, і хвиля переживань відступає.

2. Зроби глибокий вдих (краще не один)Повільно і глибоко вдихаючи через ніс, ти знижуєш реакцію свого організму на стрес. Так, ця порада не найоригінальніша, але це не означає, що вона не діє. Коли ти починаєш нервувати, твоє дихання і пульс частішають. Якщо ти почнеш глибоко дихати, то подаси організму сигнал, що ти розслаблений, і він заспокоїться. Така ось наукова магія!

3. Думай про сьогоденняЯкщо ти починаєш відчувати, що твої думки відлітають в минуле або майбутнє і це призводить до нервозного стану, відразу ж старайся повернутися в сьогодення. Саме тут і зараз з тобою все добре. Твої думки можуть створювати почуття небезпеки. Стабілізуючи їх, ти повертаєш нервову систему в нормальний стан.

4. Звертай увагу тільки на те, що можеш контролювати

У будь-якій ситуації твій мозок прагне контролю. Навіть ілюзорне відчуття контролю зменшує занепокоєння, тривогу і навіть біль. Тому, щоб уникнути протилежної реакції, тобі необхідно концентруватися тільки на тих моментах, які ти можеш контролювати. Ні в якому разі не потрібно моделювати гірші можливі варіанти та інше.

5. Приймай рішення, навіть якщо ти не хочеш цього робити

Ухвалення рішення, будь-якого, навіть самого незначного, перемикає твій мозок в раціональне середовище. Як наслідок, він перестає піддаватися емоціям. Крім того, після прийнятого рішення у тебе підніметься настрій і самооцінка, що теж дуже важливо.

6. Зупиняйся на оцінці «добре»

Іноді причиною зайвого хвилювання стають нереалістичні або ідеалізовані очікування. Не треба прагнути бути найкращим. Будь просто хорошим. Ти не повинен виглядати краще за всіх. Просто будь собою!

До списку новин