загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як правильно вийти з посту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Як правильно вийти з посту

Ще двісті років тому Михайло Ломоносов зауважував, що в перші дні після Великодня хворіє, а часом навіть помирає, велика кількість людей. Причину він вбачав у тому, що після семитижневого посту люди з нездоровим ентузіазмом ставилися до вживання їжі. На жаль, з плином часу мало що змінилося.

Без сумніву, правильний піст ‒ корисний для здоров’я, як і розвантажувальні дні. У будь-якому разі змінювати раціон харчування потрібно обережно, інакше проблем зі здоров’ям не уникнути.

Погано, коли піст сприймають як дієту для схуднення. У цьому випадку втрачені кілограми можуть повернутися дуже швидко.

Дієтологи радять, після тривалого утримання від жирної їжі не вживати деякий час солодкого та алкоголю, а також забути про майонез та гострі соуси.

Організм людини не може відразу переключитися з пісної їжі на висококалорійну. Травні ферменти, що виділяються в шлунково-кишковому тракті, допомагають перетравлювати спожиту їжу. Якщо людина постує, таких ферментів організм виробляє значно менше. Також меншою активністю відзначається печінка, що відповідає за очищення організму. Саме тому після зміни раціону ми найперше відчуваємо, що коле в боку.

За ранковим великоднім столом можете дозволити собі з’їсти одне круто зварене яйце, шматочок сирної паски та нежирної шинки. Приблизно з таких же страв має складатися ваш обід. Вечерю варто зробити максимально легкою для організму: можна з’їсти шматок паски з кефіром.

Якщо дуже хочеться їсти у перший день після посту, можете зготувати собі легкий курячий бульйон. Він має бути легко підсолений, або й взагалі не солоним. Сіль затримує виведення рідини з організму, що може спричинити набряки.

Протягом другого та третього дня після посту можете вживати яйця, вони містять велику кількість легкого для травлення білка. Але не варто поєднувати їх з м’ясом та рибою, які містять інші види білка, важчого для організму.

Меню двох наступних тижнів має складатися з рибних, овочевих та злакових страв у відвареному або запеченому вигляді. Порції варто робити маленьким й вживати їжу 4-5 разів на день.

Солодощі та випічку варто замінити фруктами. З алкогольних напоїв можете дозволити собі келих червоного чи білого сухого вина. Інакше ризикуєте швидко сп’яніти, а то й суттєво нашкодити організму.

Після тривалого посту намагайтеся не зациклюватись на їжі й більше часу проводьте на свіжому повітрі.

До списку новин