загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні мобільний інтернет один із найгірших у світі – OpenSignal

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Організація OpenSignal опублікувала рейтинг країн з найшвидшим мобільним інтернетом у рамках свого звіту про стан мобільних мереж.

Україна розмістилася у рейтингу між Панамою та Індонезією і відзначилася одними з найгірших показників в Європі за середньою швидкістю передачі даних - 5,78 Мбіт/с, перевершивши лише Боснію, яка має середню швидкість 5,61 Мбіт/с.

Також Україна має одні з найгірших показників доступу до мереж 3G/4G, поступаючись у всьому світі лише Гаяні.

Як зазначається, 44,81% українських користувачів смартфонів мають доступ до мереж 3G, у той час як лідер рейтингу, Південна Корея, надає 3G/4G 98,54% споживачів.

На передостанньому місці Україна і у зведеному рейтингу, де враховувалися доступність і швидкість мобільного інтернету.

Країною з найбільш швидким мобільним інтернетом виявилася Південна Корея із середньою швидкістю передачі даних у 41,34 Мбіт/с. За нею йдуть Сінгапур (31,19 Мбіт/с), Угорщина (26,15 Мбіт/с), Австралія (25,1 Мбіт/с) і Данія (23,35 Мбіт/с).

Найповільніший мобільний інтернет був виявлений в Афганістані (2,17 Мбіт/с). Не набагато краща ситуація в Коста-Риці (2,55 Мбіт/с) і Ефіопії (2,78 Мбіт/с).

OpenSignal збирає дані про мобільні мережі за допомогою додатка для смартфонів. Приєднатися до проекту можуть усі охочі.

 

Джерело:
До списку новин