Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Волонтери просять Шуфрича, Авакова та Таруту пожертвувати е-десятину на армію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські волонтери та ветерани АТО закликають посадовців «пожертвувати» частину задекларованих статків на потреби армії.

Учасники акції підготували листи-звернення до парламенських багатіїв.

Волонтери фонду «Повернись живим» та «Народний тил» виступили з ініціативою «е-десятини» - проханням до найбагатших чиновників пожертвувати на потреби армії частину задекларованих ними статків.

Так, 10 листопада активісти надішлють листи-звернення донародних депутатів, міністрів та мерів міст з такою пропозицією. Як зазначає ініціатор акції Віталій Дейнега, за давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% від своїх доходів на добрі справи. «Листи офіційні з ввічливим проханням допомогти армії. Готуючи їх, ми читали депутатські декларації, рахували майно і переводили його у тепловізори», - каже Віталій Дейнега. 

Зокрема, у листі до нардепа Нестора Шуфрича активісти зазначають, що якщо парламентар не готовий надати фінансову допомогу, то він може пожертвувати один зі своїх автомобілів. «Той же Mercedes G350, який разом ми зможемо продати на відкритому аукціоні. Його орієнтовна вартість складає 100 000 у.о., що є еквівалентом: 33 тепловізорів (3000 у.о.), 7 реанімобілів з повним обладнанням (14 000 у.о.), або 2-х квартир для сімей загиблих учасників АТО», - йдеться у листі.

«Якщо з ідеологічних причин Ви не готові допомагати саме армії, ми надамо вам контакти наших партнерів, які займаються психологічною реабілітацією ветеранів АТО, працевлаштуванням тимчасово переміщених осіб, звільненням полонених, та іншим», - пропонують альтернативу активісти.

Учасники акції підготували листи-звернення для рекордсменів з кількості задекларованих об'єктів нерухомості – нардепам Дубневичам, ТОП-колекціонеру і поціновувачу мистецтва – депутату Нестору Шуфричу, любителям дорогих годинників – Таруті та Хомутиннику, також міністру-колекціонеру вин – Авакову та іншим топ-посадовцям.

Як повідомлялось, депутат Верховної Ради Олесь Довгий (депутатська група «Воля народу»)   задекларував   95 картин  XIX – XXI   ст., 10 статуй, 11 наручних годинників і 1,5 млн доларів готівкою в 2015 році.   Прем'єр   Гройсман задекларував  2,4 млн гривень, 460 тис. євро і 870 тис. доларів, а його дружина – 1,6 млн гривень і 372 тис. доларів готівки. А от екс-спікер Володимир Литвин здивував набожністю: він  задекларував 32 ікони . Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав  Кириленко подав електронну декларацію , в якій задекларував квартиру в Києві площею 154 кв. м, п'ять земельних ділянок дружини і авторські права на її підручники та дисертацію. 

 

Джерело:
До списку новин