загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Новий рік впливає на людський мозок – вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчені Великобританії зацікавилися, чи впливає Новий рік на людський мозок. Виявилося – так. Він викликає, в більшості випадків, радісні емоції, але, іноді, люди можуть відчувати і стрес.

При цьому британські вчені постаралися врахувати всі фази свята. Тобто підготовку до нього, куди включили планування заходів та процедуру покупки подарунків. Потім, саме торжество. Ну і, природно, післясв’ятковий стан. У ході їхніх досліджень встановлено, що при всіх цих процесах в людський мозок надходить дофамін, який називають «гормоном щастя».

Крім цього, фахівці підтвердили, при всіх процесах, пов’язаних з Новим роком, у мозку майже кожної людини є так звана «нейронна мережа» цього свята. Тобто, людина, яка просто дивиться на ялинкову гірлянду або прикрашає її іграшками, вже відчуває підвищення рівня дофаміну. Це безпосередньо впливає на поліпшення її психіки.

Однак, в деяких випадках, особливо при підготовці до Нового року, люди можуть переживати і стресові стани, при яких підвищується рівень адреналіну, що є протилежністю «гормону щастя». Наприклад, стоячи в довгих чергах за покупками. Або коли прямо перед вами закінчується зелений горошок, за яким відправила дружина, щоб приготувати «Олів’є».

Втім, у нинішній час такі ситуації, навряд чи можуть бути частими. Відповідно, гормон щастя протягом всіх новорічних свят буде основним, створюючи гарний настрій. Це ж стосується і Різдва.

 

Джерело:
До списку новин