Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Сухі руки? Приготуйте живильний крем із воском і травами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Особливої уваги нашi руки потребують в осiнньо-зимовий перiод. Адже в холодну пору року шкiра рук миттєво стає сухою, зморшкуватою -- навiть тодi, коли ми носимо рукавички. poradnykzhinky

Сухiсть -- перша ознака зневоднення шкiри. На жаль, щоденне використання зволожувального крему та носiння теплих рукавичок не є запорукою гарної, м'якої шкiри рук, -- розповiдає "Жiночому пораднику" косметолог Ольга Метельська.

Ви потерпаєте вiд надмiрної сухостi шкiри рук попри користування спецiальним кремом? Це все тому, що у вашому кремi для рук мiститься спирт, який лише поглиблює проблему сухостi шкiри, а глiцерин, що також входить до складу крему, пiд час роботи в теплому примiщеннi, де сухе повiтря, зокрема i внаслiдок використання обiгрiвачiв та батарей опалення, вбирає вологу зi шкiри, через що дiя крему для рук така короткотривала. Але цiй проблемi можна зарадити.

Домашнiй живильний крем допоможе подолати сухiсть шкiри рук, а жiнки, у яких на шкiрi рук з'явилися подразнення, почервонiння та трiщинки, забудуть про проблему. 

Отже, у найближчий вихiдний я взялася за приготування диво-крему за рецептом Ольги Метельської. Для цього 1 ч. л. шавлiї та 1 ч. л. кропиви залила 100 мл окропу, додала дрiбку лимонної кислоти i поставила банячок з травами на парову баню на п'ятнадцять хвилин. Опiсля процiдила вiдвар через два шари марлi. Для приготування крему менi знадобилося 50 мл цього вiдвару.

Далi, також на паровiй банi, розтопила половину чайної ложки бджолиного воску (аби вiск швидше розтопився, я його натерла на тертцi), додала до нього 2 ч. л. оливкової та 1 ч. л. облiпихової олiї. В iншiй посудинi я у трав'яний вiдвар шавлiї та кропиви додала 1 ч. л. харчового желатину (желатин всипала в охололий вiдвар). Помiшуючи, поставила вiдвар з желатином на парову баню.

Коли в однiй мисочцi розтопився бджолиний вiск з олiями, а в другiй -- желатин у вiдварi, то я змiшала їх. Увага! Трав'яний вiдвар iз желатином i бджолиний вiск з олiями повиннi бути однакової температури. Тому краще тримати двi посудини на паровiй банi одночасно.

Те, що у мене вийшло пiсля змiшування, зовсiм не було схоже на крем. Але Ольга Метельська попередила мене, що так i має бути. Щоб крем набув консистенцiї власне крему, я у ще гарячу сумiш додала 50 г масла. Аби масло швидше розчинилося, потовкла його ложкою, а опiсля збила крем виделкою до однорiдної консистенцiї. Коли крем майже охолов, додала туди п'ять крапель ефiрної олiї троянди. Ефiрну олiю можна додавати будь-яку, яка вам до вподоби. Перемiшала та переклала крем у маленьку скляну баночку. Для цього дуже добре пiдiйшла баночка з-пiд використаного крему чи дитячого пюре.

Мiй власноруч приготовлений крем за рецептом косметолога можна було зберiгати в холодильнику не бiльш як два тижнi.

Змащувала руки своїм кремом щодня, безпосередньо перед виходом на вулицю. Шкiра весь день була нiжною та м'якою. Та я користуюся цим кремом не лише перед виходом на вулицю, а й пiсля хатнiх справ, наприклад, миття посуду, прибирання чи прання.

Оксана Мокрієнко

 

Джерело:
До списку новин