Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Потужна рослина, яка покращує роботу мозку на 75%

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Дізнайтеся, чому цю рослину необхідно вживати всім!

Розмарин є дуже популярною рослиною. Зазвичай він використовується для приготування різних страв, завдяки своєму унікальному і приємному запаху. Проте це не всі переваги розмарину, він таїть в собі й цілющу силу!

Дізнайтеся більше про розмарин і ви обов'язково включите його у свій раціон!

Вчені з університету Нортумбрії довели позитивний вплив ефірного масла розмарину на роботу головного мозку. Спеціалісти підтверджують, що ця рослина може бути набагато кориснішою, ніж будь-яке інше лікування хвороби Альцгеймера!

Дослідження показали, що розмарин має дивовижний і сильний ефект у разі втрати пам'яті і погіршення роботи мозку, пов'язаного із захворюваннями. Марк Мосс і його наукова команда досліджували вплив аромату, що випускається з ефірних олій розмарину, на мозок і зробив деякі дивовижні відкриття!

Існує тісний зв'язок між ароматом цієї чарівної трави і поліпшенням когнітивної функції, або конкретніше, збереження пам'яті! Випробовувані, які брали участь в дослідженні, поліпшили свої показники по різних тестах і візуалізації завдань за допомогою тільки аромату розмарину! Вчені пояснили, що в розмарині міститься сполука, відома як 1,8-цинеол. Вона діє на хімічні системи, що лежать в основі пам'яті. У крові людей, що розв'язали завдання швидше, була виявлена підвищена концентрація 1,8-цинеолу. 

Також ця рослина містить урсоловую кислоту - речовину, яка бореться з вільними радикалами, які пошкоджують мозок з віком. Є в ньому і інші кислоти, що перешкоджають пошкодження радикалами молекул ДНК. 

Результати були вражаючими:
Дослідження показало, що розмарин дає позитивний ефект в лікуванні хвороби Альцгеймера і пацієнтів з деменцією. "Усі пацієнти показали значне поліпшення когнітивних функцій після терапії. Зокрема, пацієнти з хворобою Альцгеймера показали значні поліпшення загального балу тестів".

Результати цих досліджень дають надію на те, що розмарин може бути потужним природним засобом для лікування деменції і хвороби Альцгеймера. Тому варто додати цю чудову траву у свій раціон для профілактики таких страшних хвороб і залишатися надовго здоровими і активними. Просто додавайте її у ваші страви і насолоджуйтеся її вишуканим ароматом!

І також ви зможете підвищити продуктивність вашого мозку і поліпшити пам'ять на 75%, просто зробивши глибокий вдих аромату розмарина!

Аромарецепти з розмарином для поліпшення пам'яті:
Суміш №1:
Розмарин - 3 краплі
Лимон - 2 краплі
Суміш №2:
Базилік - 1 крапля
Розмарин - 2 краплі
Кипарис - 2 краплі
Вдихати в вигляді інгаляцій, аромакулону або нанесення на шкіру.
 
Джерело:
До списку новин