загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Тибетська ранкова гормональна гімнастика

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ця система підтримує всі гормональні залози тіла на рівні віку 25-30 років. Завдяки цьому в тих, хто практикує гормональну гімнастику, зникають хронічні хвороби, нормалізується енергетика тіла, сповільнюється старіння організму, тривалість життя збільшується на 20-30 років. zid.com.ua

На гімнастику потрібно лише 10-20 хвилин на день, робити її слід відразу після пробудження (найкраще прокинутися до 6 ранку, в цей час відбувається найактивніше насичення організму енергіями неба й сонця). Вправи дуже прості, виконувати їх можна, не встаючи з ліжка. Але слід мати на увазі, що тибетську гормональну гімнастику треба робити із задоволенням або не робити її зовсім.

Вправа 1. Розтираємо руки
Лежачи в ліжку, розтирайте свої руки протягом 5-7 секунд, долоньки мають стати гарячими. Ця вправа заразом допоможе продіагностувати стан власного біополя.
Якщо долоні сухі й гарячі, то з енергетикою вашого організму все гаразд. Якщо долоні після розтирання теплі — біополе трохи знижене. Якщо долоні геть не зігріваються й стають вологими — це пряма ознака того, що ваш організм дав збій, у нього серйозні проблеми.
Такі люди часто страждають від вегетосудинної дистонії.
Хай якими є ваші долоньки, розпочинайте виконання наступних вправ тибетської гормональної гімнастики, бо вона звільнить вас від усіх негараздів і хвороб.

Вправа 2. Пальмінг
Після розтирання долонь кладемо їх на ділянку очей. Легко натискайте на них, дотримуючись темпу: 1 секунда — 1 рух. Зробити треба 30 таких рухів за 30 секунд.
Після цього не поспішайте забирати долоні з очей, залишіть їх у такому положенні ще на 30 с, а якщо у вас поганий зір — то на 2 хв.
Таким нехитрим способом ви можете поліпшити свій зір, бо в цей час відбувається живлення очного яблука та всіх довколишніх рецепторів. Що цікаво — окрім зору, відновлюється й натуральний колір волосся.
Займаючись цією гімнастикою тривалий час і маючи певний досвід у вивченні різних оздоровчих систем, я внесла деякі роз'яснення й доповнення в цей комплекс.
У вправі з очима ми працюємо із залозою епіфіз, яка пов'язана з тим, як наш організм сприймає зміну дня й ночі. Цій залозі дуже важливо, щоб організм уночі відпочивав із 21- 22-ї години, а з 4- 5-ї ранку — не спав. І цей ритм буде усталюватися, коли ми робимо таку просту вправу.
Також під час виконання цієї вправи краще вироблятиметься меланін, який є дуже потужним антиоксидантом і забезпечує нам молодість, а також колір шкіри, колір волосся, колір очей. Крім того, поліпшується зір.

Вправа 3. Прокачуємо вуха
Тепер таким само способом розітріть долоні й натискайте руками на вуха: пальці ззаду на потилиці, долоні притисніть до вух. Темп: 1 секунда — 1 рух. Загалом 30 рухів.
У процесі виконання цієї вправи через деякий час (у кого — через кілька днів, у кого — через кілька тижнів чи місяців) можуть «прокинутися» симптоми хронічних захворювань, пов'язані з вухами. Не варто лякатися, й у жодному разі не припиняйте виконувати вправи, варто тільки робити це м'якше, якщо з'явилися больові відчуття.
Повірте — через певний час у вас повністю мине хронічне запалення вух і значно поліпшиться слух, стане краще працювати голова: з'явиться ясність. Оздоровлюються вуха (середнє, внутрішнє й зовнішнє) й лимфосистема на обличчі.
Тут взаємодіємо й з нашою нервовою системою, й з усім вестибулярним апаратом, щоб ми добре орієнтувалися в просторі.

Вправа 4. Підтягування обличчя
Великий палець кладемо за вухо, руки стискаємо в кулачки й починаємо підтягування обличчя від підборіддя до вух, із силою натискаючи на обличчя й назад, — це 1 рух, а треба зробити 30.
Після цієї вправи ви можете відчути приплив крові до обличчя й навіть трохи спітніти. Вона стимулює циркуляцію лімфи, поліпшує кровообіг. Підтягується овал обличчя, поліпшується його колір і стан шкіри. Поліпшується лімфатичний відтік.
Тут додатково пропрацьовуємо вуха, масажуємо їх добре, розтягуємо врізнобіч, впливаючи цим самим на весь організм і заряджаючи його, лагідно впливаємо на лімфовузол, який за вушком — унизу, в ямці.

Вправа 5. Масаж чола
Покладіть руки на чоло таким чином: права безпосередньо торкається чола, ліва зверху притиснута до правої. Починайте масажувати чоло човниковими рухами складених рук від скроні до скроні, роблячи один рух за секунду. Виконайте 30 рухів за 30 секунд.
Ця вправа сприяє очищенню гайморових пазух, активізує роботу гіпофіза та — як бонус — розгладжує зморшки.
Це зона нашої печінки. Додатково активізуємо зону 3-го ока, розтираємо зону фалангами пальців вправо-вліво, далі розтираємо вниз і вгору по носі, заразом добре промасажувати крила носа. У цей час ми також працюємо з гіпофізом — головною залозою, яка відповідає за роботу з усіма іншими залозами.

Вправа 6. Масаж тімені
Вправа впливає на тім'яну ділянку.
Ми «літаємо» ручками над головою. Під шию кладемо валик чи згортаємо подушку, руки сплітаємо в кільце. Права рука — знизу, ліва лягає зверху.
Починаємо робити рух за кілька сантиметрів від голови від чола до потилиці. Робимо 30 разів.
Потім «зависаємо» над тім'ячком і робимо рухи від одного вуха до другого. Також 30 разів. Ця вправа дуже добра для тих, у кого високий чи низький тиск: він буде приходити до норми.
Під час цієї вправи поліпшується рухливість плечових суглобів, а також підкачуються м'язи рук. Минає біль у плечах, і якщо ви раніше не могли піднімати руки догори, то через певний час зможете легко це зробити.
Цими дуже важливими рухами ми прокачали верхній центр, попрацювали з найвищою чакрою й верхньою залозою — гіпоталамусом, яка відповідає за взаємодію організму із зовнішнім світом, а також визначає, як наш розум взаємодіє з Духовним світом. Відчуйте цю вправу — йде взаємодія з усією нашою психікою. У святих, ми бачимо на іконах, — німб над головою.

Вправа 7. Масаж щитоподібної залози
Підготовка: розгладжуємо тильним боком долоні (друга долоня — знизу) від вуха до вуха все підборіддя, дуже приємні відчуття. Далі: фалангами пальців із двох боків від вуха вниз до ключиць масажуємо по шиї вгору-вниз. Цими ж рухами проходимо шию ззаду й розтираємо неодмінно 7-й шийний хребець однією рукою, потім — другою, по 15 разів.
Проходимо легким масажем фалангами пальців по всій груднині й під ключицями. Руки, зігнуті в ліктях, перехрестили й великі пальчики вставили над ключицями вглиб (це точки включення мозку — больові), піднімаємо лікті догори й опускаємо вниз — 15 разів. (Для початківців можна почати вправу без підготовки).
Праву долоню кладемо на щитоподібну залозу, ліву руку — зверху. Потім лівою рукою рухайтеся від щитоподібної залози до пупка на відстані кількох сантиметрів від тіла. Повторіть цей рух 30 разів. По закінченні виконання повертаємо ліву долоню на праву й затримуємося в цьому положенні на 5-7 секунд.

Вправа 8. Масаж вилочкової залози
Простукали по залозі — пробудили її (між яремною ямкою та грудьми). Далі масажуємо дуже важливі точки: початок грудей — точка «океан спокою», і друга, яка міститься між яремною ямкою й точкою «океан спокою», — хвилина в один і хвилина в другий бік.
Далі робимо масаж під грудьми від пахвових западин до центру грудей і назад, рятуємо себе від мастопатії. І потім робимо легкі вигрібальн рухи руками по черзі з пахвових западин, впливаючи на другий лімфовузол.
Після цього на своїх заняттях я рекомендую зробити кілька разів дихання животом — «входження у потік».

Вправа 9. Масаж живота
Не відриваючи рук одну від одної та від тіла, повільно сповзаємо ними на живіт. Зробіть 30 колових рухів за годинниковою стрілкою в ділянці живота.
Завдяки цьому масажу, минають хронічні закрепи, поліпшується робота кишківника.
Додатково: ноги зігнули, масажуючи м'який живіт, запускаючи пальці рук глибше в живіт і струшуючи, звільняємо кишківник від застійних процесів.
Після цього ноги випростали й утягуємо промежину 30 разів.

Вправа 10. Струшування
Якщо у вас не досить жорстке ліжко, то для виконання цієї вправи варто переміститися на підлогу. Руки й ноги підніміть догори, долоні й ступні — паралельно підлозі.
«Розминаємося»: обертайте зап'ястя й ноги в гомілковостопних суглобах. Тепер гарненько ними потрясіть протягом 30 с. Ця вправа поліпшує кровообіг у капілярах і очищує дрібні енергетичні канали.
Додатково в цьому положенні стиснули-розтиснули пальці рук і ніг, покрутили стопами — вправо і вліво.

Вправа 11. Розтирання стоп
Сядьте. Помасажуйте по черзі стопи. Якщо проявилися больові точки, то варто гарненько промасажувати їх. Закінчивши масаж, розітріть ноги знизу доверху. І стегна — гарненько. Змастити стопи оливковою чи іншою олією, Оце й усе!
Після виконання тибетської гормональної гімнастики рекомендується випити склянку теплої води.

Протипоказання для виконання гормональної гімнастики: хвороби серця в гострій формі, гіпертонічний криз, виразка шлунка й артрит у гострій формі, серйозні патології хребта, післяопераційний стан, хвороба Паркінсона.
На своїх заняттях, у групі з омолодження й довголіття, я обов'язково проводжу з її учасниками цю гімнастику. Тому з упевненістю можу підтвердити: вона працює.

ВІДГУКИ ВІД ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПОГОДИЛИСЯ ПОДІЛИТИСЯ ОСОБИСТИМ ДОСВІДОМ ПРАКТИКИ ТИБЕТСЬКОЇ ГІМНАСТИКИ З ЧИТАЧАМИ ГАЗЕТИ «ЗДОРОВ'Я І ДОВГОЛІТТЯ».

Ніна Іванівна Шибко 

Тибетську гормональну гімнастику я вивчила на заняттях, які проводить Наталія Іллівна Бензионович. Ось уже протягом 9 місяців кожний мій ранок починається з цих вправ. Завдяки цьому в моєму психологічному стані й здоров'ї відбулися чудові зміни.
Через те, що я гіпотонік (нижній показник артеріального тиску часом опускається нижче 60), це негативно позначається на моєму життєвому тонусі, й було дуже важко підводитися вранці з ліжка. Але завдяки гімнастиці виникає величезний заряд бадьорості, нормалізується стан нервової системи. Таким чином, я від самого ранку готова до виконання всіх справ і завдань, які на мене чекають.
Крім того, відбулися зміни й у моєму здоров'ї. Спочатку, коли я виконувала вправи з вухами, під час натискання на одне з них відчувала біль. А трохи згодом із цього вуха вийшла досить тверда речовина завбільшки як горошина. Гадаю, що це була сірчана пробка, про існування якої я навіть не підозрювала.
І ще одне дуже важливе досягнення. Я маю проблеми зі щитоподібною залозою. Тому перебуваю під наглядом ендокринолога, змушена навіть була приймати гормональні препарати. Нещодавно лікар скасувала мені ці медикаменти. Тому що, як показав аналіз крові, мої гормональні показники значно поліпшилися.
Вважаю, що в цьому теж величезна заслуга тибетської гімнастики. Адже одна з вправ цілеспрямовано призначена для роботи зі щитоподібною залозою. Та й усі інші сприяють нормалізації роботи ендокринної системи загалом, у якій всі залози пов'язані між собою.
Тому рекомендую її виконувати всім людям, хто хоче поліпшити своє здоров'я.

Єва Олексіївна Токарева 

Можу сказати лише одне: гормональна гімнастика несе в собі життя. Мої тілесні й емоційні відчуття важко пояснити словами. Це той випадок, коли треба випробувати безпосередньо на собі її дію, щоб зрозуміти, наскільки вона важлива для підтримання й відновлення здоров'я, особливо для людей старшого віку.
Особисто я просто ожила. Якщо раніше відчувала постійний занепад сил, мені нічого не хотілося, то зараз з'явилося багато ідей, планів і енергії на їх здійснення.
Розповім і про досягнення на рівні фізичного здоров'я. По-перше, в мене набагато рідше став підвищуватися артеріальний тиск. По-друге, в мене змінилася структура тіла. Раніше навіть важко було нахилитися через живіт, який випирав і болів. Але поступово завдяки тибетській гімнастиці живіт значно зменшився й перестав турбувати. Дочка запитує: «Мамо, ти схудла?» Я відповідаю: «Ні. Просто нормалізувалася робота внутрішніх органів — підшлункової залози, печінки, кишківника, й унаслідок цього змінилося зовні моє тіло: зникли здуття, набряки, воно стало більш підтягнутим».
По-третє, в мене на шкірі були темні «печінкові» плями. Я нічого не робила для боротьби з ними, але завдяки гімнастиці вони також почали зникати.
Я дуже вдячна Наталії Іллівні за те, що вона навчає цього методу, популяризує його. Адже сьогодні дуже багато людей потребують знань про ефективні засоби оздоровлення. До речі, Наталя Іллівна на своїх щотижневих заняттях дає дуже багато інших оздоровчих практик, які також корисні й дієві. Тому я намагаюся регулярно їх відвідувати. І раджу це робити іншим.

Історія появи ТГГ

Один радянський начальник (події відбувалися за часів СРСР) керував у Тибеті будівництвом електростанції й з власної ініціативи провів до місцевого монастиря електричну гілку.
На знак подяки ченці навчили його гімнастики, яка допомогла йому дожити до похилого віку, зберігаючи чудове здоров'я. У цього чоловіка відновився зір, від порушень якого він страждав, а також колір волосся: у 84 роки в нього не було сивого волосся, хоча у віці 58 років, до опанування цієї оздоровчої системи, він був зовсім сивим.

Гімнастика тибетських ченців справді працює! У того, хто виконує сумлінно й регулярно вправи, підвищується життєвий тонус, а приблизно через 6 місяців практики починають зникати різні хронічні захворювання, навіть ті, від яких людина вже й не сподівалася вилікуватися. Як показує практика, для лікування більш серйозних недуг може знадобитися більш тривалий час: рік чи два.

Наталія Бензионович,
виконавчий директор
Академії цілісного світогляду.

 

 

Джерело:
До списку новин