Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Потужний інгредієнт від сивини та випадіння волосся

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Усі ми знаємо, що цибуля є дуже корисною для нашого загального здоров'я, але чи знаєте ви, що вона може робити чудеса з вашим волоссям.

У цій статті ми розповімо Вам усі тонкощі застосування цибулі!

Цибуля - це відмінне рішення для вашого волосся. Вона може усунути випадіння волосся, відновити природний колір вашого волосся, а також зміцнює шкіру голови і сприяє зростанню волосся.

Цибуля також багата змістом сірки, яка покращує кровообіг, зменшує запалення і регенерує волосяні цибулини.

Цибульний сік має антибактеріальні властивості, допомагає убити мікроби і паразитів і вилікувати інфекції шкіри голови, які є головною причиною втрати волосся!

Цей сік також підвищує міцність волосся і запобігає їх стоншуванню і ламкості. Також ви можете добитися великого об'єму волосся при регулярному нанесенні цибульного соку на шкіру голови.

Користь цибулі для волосся

Цибуля здатна відновити колір вашого волосся завдяки високій концентрації каталази. Це фермент, який може лікувати посивіння і порідшання волосся.

У одному з недавніх досліджень в університеті Бредфорда у Великобританії з'ясували, що сиві волоски, викликані накопиченням перекису водню у волосяних фолікулах. Ця речовина викликає окислювальний процес, який і викликає сиве волосся.

Каталаза може каталізувати реакції розкладання перекису водню і перетворення його у воду і кисень. Так, цибульний сік може повернути назад сивину і відновити природний колір волосся і зупинити випадання волосся.

КРАЩИЙ ДОМАШНІЙ ЗАСІБ ДЛЯ НАШОГО ВОЛОССЯ - ЦИБУЛЬНИЙ СІК

Є декілька різних способів приготування цього казкового соку з цибулі, але краще всього готувати його в невеликих кількостях, тому що він не може зберігатися довго.

Щоб приготувати сік з цибулі, Вам просто слід скористатися соковижималкою. Однієї цибулини буде досить!

Як використовувати цибульний сік для волосся

Ви можете застосовувати цибульний сік прямо на шкіру голови або ви можете змочити ватний тампон, а потім помістити його на уражену ділянку. Для досягнення найкращих результатів, ви повинні залишити цибульний сік на 30 хвилин або довше, але тільки якщо ви здатні переносити запах соку.

Також, якщо ви хочете, ви можете покрити ваше волосся поліетиленовим пакетом так, щоб сік проникав глибше у вашу шкіру. Потім змити цибульний сік з волосся великою кількістю теплої води і м'яким шампунем.

Примітка: майте на увазі, що запах цибулі досить сильний, тому рекомендується робити маск на ніч перед сном або у вихідні, або використовуючи зовсім небагато духів, щоб приховати запах.

Ви повинні повторювати це лікування три рази в тиждень, і ви дуже скоро помітите відмінний результат, і ви будете вражені!

 

Джерело:
До списку новин