загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійна реформа, монетизація субсидій, продаж землі. ЗМІ розповіли про проект меморандуму з МВФ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
У ході переговорів з МВФ українській стороні вдалося частково пом'якшити найбільш жорсткі вимоги і перенести терміни деяких реформ.

Про це йдеться у статті "Між МВФ і ковадлом: у чому фонд поступився Україні", яка опублікована "Економічною правдою".

За інформацією джерел, за час узгодження були три робочі редакції меморандуму між Україною та МВФ.

По-перше, зараз переписаний розділ, присвячений пенсійній реформі. МВФ наполягав на підвищенні пенсійного віку до 63 років, а робочого стажу - до 25 років.

За оновленою версією, до кінця квітня Україна зобов'язується ухвалити закон про комплексну пенсійну реформу, яка набуде чинності з січня 2018 року. У громадян буде вибір інструментів, щоб визначитися з моментом виходу на пенсію. Ці інструменти прив'яжуть до загального трудового стажу і пенсійних виплат.

По-друге, норми споживання газу(враховуються для розрахунку субсидій) планується понизити з нинішніх 5,5 куб. м на кв. м до 5 куб м. Це менш різке зниження - МВФ наполягав на скороченні до 4,5 куб. м.

По-третє, до кінця червня 2017 року Україна зобов'язується створити єдину базу даних митної вартості в ДФС під наглядом Міністерства фінансів.

За останній місяць список "маяків" МВФ розширився з семи до дев'яти.

З'явилися два нові: про реформу податкової міліції і перегляд параметрів комунальних субсидій. Зараз список виглядає таким чином.

Окремий розділ в меморандумі присвячений ПриватБанку. Частина вимог, наприклад, призначення наглядової ради і правління, вже виконана. Пункт про аудит балансу банку і створення спеціального підрозділу для управління корпоративним портфелем позик пов'язаним особам виконується.

До більш складних питань меморандуму належать земельна реформа, реформа податкової міліції і монетизація субсидій на рівні комунальних підприємств.

Останній пункт припускає, що кошти на субсидії перераховуватимуться не споживачам, які, у свою чергу, зобов'язані їх витратити на енергоефективність і оплату послуг ЖКГ, а підприємствам.

  •  - Нагадаємо, що 16 лютого міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна та Міжнародний валютний фонд знаходяться на фінальній стадії щодо підписання меморандуму про співпрацю, а засідання Ради директорів МВФ може бути за два-три тижні.
  •  - 17 лютого віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив про те, що уряд не має готового варіанту пенсійної реформи.

 

Джерело:
До списку новин