Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Уряд не має права забороняти пенсіонерам працювати, – Олександр Мазурчак

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабмін має відмовитися від планів заборонити пенсіонерам працювати. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, уряд не може змінювати права людей на власний розсуд.

«Нещодавні заяви міністра соціальної політики Андрія Реви про те, що майбутні пенсіонери обиратимуть із двох варіантів – або працювати далі і згодом отримувати більшу пенсію, або одразу отримувати пенсію, але не мати можливості працювати, – суперечать як здоровому глузду, так і конституційним правам людини. Кабмін має відмовитися від планів заборонити пенсіонерам працювати», – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії наголосив, що влада не може ставити жодних додаткових умов пенсіонерам, якщо вони чесно заробили свою пенсію.

«Людина має одночасно отримувати пенсію та заробітну плату, якщо вона вирішила продовжити працювати після досягнення пенсійного віку», – переконаний Олександр Мазурчак.

Він закликав владу припинити спекуляції навколо права пенсіонерів на додатковий заробіток.

«Держава має всіляко спонукати пенсіонерів до пролонгації періоду офіційного працевлаштування, оскільки це сприяє їхній соціалізації, а також зменшує навантаження на соціальні видатки та наповнює державний бюджет», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, 14 лютого 2017 року міністр соціальної політики А.Рева в інтерв’ю виданню Realist заявив, що пенсіонери, які працюють, у майбутньому мають обирати з двох варіантів: або працювати далі, або отримувати пенсії.

«У всьому світі діє правило – або пенсія, або зарплата. Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, треба встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія в тебе буде більша. Або ти йдеш одразу і отримуєш пенсію, але не працюєш», – заявив Рева.

 

Джерело:
До списку новин