загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд відмовиться від стримування цін: що очікує українців?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Йдеться фактично про відмову у регулюванні цін на соціально значущі продукти харчування у проекті постанови Кабінету міністрів «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Вже понад 20 років держава регулює ціни на 15 категорій продуктів: хліб, борошно, м'ясо, молоко, масло, сир, цукор, овочі та крупи. Виробники не мали права ставити націнку вище 15%, проте, наразі, таку норму можуть скасувати у зв’язку з «відсутністю дієвості» такого важелю.

Прем'єр міністр України Володимир Гройсман підтримує відмову держави від впливу на ціни. "Ми прибираємо бар'єр, який завжди був інструментом тиску на бізнес в роздрібних мережах. Це антикорупційний крок, який буде правильно сприйнятий бізнесом", - заявив він.

Чиновники зазначають, що даний крок відмінить тиск на бізнес, проте, прем’єр-міністр Володимир Гройсман так і не пояснив як держава зможе стримувати «апетити» вітчизняних виробників і чи не призведе така ситуація до укріплення позицій монополістів.

Варто зауважити, що вказаний проект не потребує згоди Парламенту, тож, навряд вдасться побачити «іншу сторону медалі» подібних радикальних змін у ціновій політиці.

 

Джерело:
До списку новин