загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як почистити пластиковий посуд, щоб позбутися від неприємного запаху?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Навіть регулярне і правильне чищення контейнерів з пластику не захистить виріб від появи всередині ємності неприємних ароматів. Господині, які не знають, як позбавитися від запаху в пластиковій посуді, просто замінюють новою, вважаючи, що специфічні нотки вказують на псування матеріалу. beregunya.com.ua

Насправді, з якістю продукту, це ніяк не пов’язано, просто така специфіка пластикового посуду. На щастя, існує чимало методик, за допомогою яких можна швидко і надовго вивести неприємні нотки. Незалежно від особливостей методу, перший етап завжди однаковий – посуд потрібно ретельно вимити гарячою водою без використання миючих засобів.

Найефективніші компоненти в боротьбі з неприємним запахом

Варто врахувати, що спроби позбутися від неприємного запаху з допомогою ароматизованих гелів для миття посуду ні до чого не приведуть. Ці продукти розроблені таким чином, що повністю змиваються з поверхні виробів разом з приємним ароматом. Краще спробувати один з наступних засобів:

Газетний лист. Беремо звичайну газету без різноманітних ламінованих покриттів, сминаем її і укладаємо в посуд із пластику. Добре утрамбовуємо, але залишаємо трохи вільного місця. Закрити ємність кришкою і залишаємо на кілька годин, а ще краще на ніч. Такий простий підхід дозволяє повністю прибрати запах.

Порада: Не найкращий результат дадуть спроби обробити проблемну пластикову ємність в посудомийній машині. Практика показує, що такі експерименти навпаки закріплюють специфічний запах і навіть роблять його сильнішим.

Кавові зерна. Це прекрасний абсорбент неприємних ароматів, який здатний освіжити навіть цілий холодильник, що вже говорити про невеликому контейнері. Щоб видалити запах, потрібно просто насипати зерна в ємність і закрити. Через кілька годин можна перевіряти результат. Мелену каву краще використовувати у вигляді спитий гущі. А розчинний продукт не дасть потрібного результату.

Лимон. Від затхлого запаху пластика допоможе позбавиться і ароматний лимон. Посуд потрібно просто помити лимонним соком або навіть натерти зсередини шкіркою продукту і залишити на кілька годин провітрюватися.

Харчова сода. Ще один ефективний і доступний абсорбент. Продукт розвести в невеликій кількості води. Отриманою пастою обробляємо стінки контейнера і залишаємо на добу. Через зазначений час споліскуємо виріб, висушуємо і тільки після цього оцінюємо результат. При необхідності маніпуляцію повторюємо.

Деревне вугілля. Просто викладаємо шматок продукту в контейнер герметично його закриваємо і перевіряємо якість впливу через кілька годин.

Оцет. Перед тим, як позбавитися від запаху з допомогою цього засобу, варто спробувати підходи, перераховані раніше. Трапляється, що пластик реагує на оцет самим несподіваним чином. На склянку води беремо чверть склянки столового оцту, можна додати в масу кілька крапель гелю для миття посуду. Розчин наливаємо у ємність, закриваємо кришкою, сильно трясемо і залишаємо на кілька годин. Кілька раз споліскують очищений контейнер чистою холодною водою.

Ванілін. Трохи несподіване, але дуже дієвий засіб. У ємність «із запашком» наливаємо гарячу воду, в яку додаємо щіпку ваніліну (не ванільного цукру!). Ємність закриваємо, струшуємо і залишаємо на кілька годин. Після цього залишається тільки сполоснути виріб.

В деяких випадках з проблемою можна впоратися без застосування підручних засобів. Просто залишаємо чисті контейнери у відкритому вигляді під сонячними променями на кілька годин.

 

Джерело:
До списку новин