Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

"Мене зґвалтували" - володарка премії Оскар дала відверте інтерв'ю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

79-річна американська актриса, письменниця, громадська активістка та філантроп Джейн Фонда знялася в новій фотосесії для онлайн-глянцю The Edit.

Кінозірка позувала паризькому фешн-фотографу Ніко Бустосу в елегантних образах від Будинків моди Versace, Balmain та Saint Laurent.

Також в номері видання з'явилося інтерв'ю Фонди. Дворазова володарка премії Оскар підняла гострі теми та розповіла про справжні причини своєї благодійної діяльності, спрямованої на допомогу жертвам сексуального насильства. Актриса зізналася, що сама була жертвою сексуального насильства.

Про це пише The Guardian.

"Мене зґвалтували. Я зазнала сексуального насильства в дитинстві. У молодості мене звільнили, бо я не стала спати зі своїм босом. Я знаю, що багато молодих дівчат навіть не розуміють, що були зґвалтовані. Вони вважають, що просто неправильно сказали "ні" і вважають зґвалтування своєю виною. Одна з найпотрібніших речей, яку нам подарував жіночий рух, це усвідомлення того, що зґвалтування - аж ніяк не наша вина. Ми були використані, і це неправильно", - заявила Джейн Фонда.

Фото: theguardian.com

 

Джерело:
До списку новин