загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні з квітня змінюються правила реєстрації місця проживання

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає передачу в повноваження органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій надання адміністративних послуг, що користуються найбільшим попитом серед жителів територіальних громад.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, органам місцевого самоврядування надаються повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, ведення відповідного реєстру територіальної громади.

Відзначається, що в результаті це повинно позбавити жителів необхідності збирати відповідні довідки про склад сім’ї та проживанні, необхідних при наданні соціальних та інших послуг.

Документом також пропонується спростити процедуру отримання інформації з Державного земельного кадастру. При цьому, право на надання такої інформації матимуть посадові особи органів місцевого самоврядування, у тому числі і адміністратори центрів надання адміністративних послуг.

Інформація з Державного земельного кадастру буде надаватися також в електронній формі, в першу чергу, нотаріусам і державним реєстраторами прав, що дозволить забезпечити швидке і комплексне надання ними послуг.

Крім того, згідно із законом, переглядаються окремі процедури реєстрації місця проживання.Зазначено, що в зв’язку з цим, скасовується необхідність отримання талона зняття з реєстрації, надається можливість відповідним посадовими особами виконавців послуг з управління або утримання багатоквартирного будинку або гуртожитку, об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу подавати заяви про реєстрацію місця проживання і т. п.

Відповідно до закону, з 1 березня 2016 року змінюються умови ведення та користування даними Державного земельного кадастру, а з 4 квітня 2016 року змінюються правила і процедури здійснення реєстрації місця проживання.

Які послуги надаватиме місцеве самоврядування

Результатом цього процесу є те, що наразі місцевому самоврядуванню передані такі послуги, як:

Реєстрація бізнесу.
Реєстрація фізичних та юридичних осіб.
Реєстраціє речових прав на нерухоме майно.

Станом на сьогодні ці послуги надає державна реєстраційна служба міністерства юстиції, а до кінця травня ці повноваження повинні перейти до органів місцевого самоврядування.

Щодо послуг реєстрації місця проживання (прописки/виписки), то у процедуру їх надання теж внесені зміни у законодавство, які передають повноваження реєстрації і зняття з місця реєстрації громадян місцевому самоврядуванню.

Станом на сьогодні ці послуги надає міграційна служба, але для їх замовлення мешканці звертаються у ЦНАПи, які вже комунікують безпосереднньо із міграційною службою.

«Але вже з травня реєстрацію місця проживання будуть виконувати спеціальні органи, створені при районних адміністраціях міст. Тобто замовник звертатиметься у ЦНАП, де заповнюватиме відповідні бланки документів, адміністратор їх прийматиме, а орган реєстрації реєструвати. У результаті вихідні документи людина отримує у тому ж таки ЦНАПі», – розповіла Валентина Бартошик.

Джерело:
До списку новин