загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійній системі прийде крах, якщо не вжити заходів - Рева

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Україну чекає крах пенсійної системи через максимум десять років, якщо держава не буде вживати необхідних заходів, аби його попередити.

Про це в ефірі одного з телеканалів у понеділок заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Якщо терміново не вжити заходів, щоби змінити цю ситуацію в пенсійній системі, у нас через 5-7, максимум через 10 років наступить крах пенсійної системи з усіма можливими наслідками негативними, які тільки можна собі уявити», - сказав міністр.

На думку Реви, причина катастрофічного стану в пенсійній системі полягає в тому, що вона є «несправедливою» через «зрівнялівку», яка існує у цій сфері. Також серед проблем - розрив у сумі пенсії між «колишніми» та «новими» пенсіонерами, «немислимий» розмір мінімальної пенсії та наявність лише половини власних коштів у Пенсійному фонді, аби «виплатити цю мізерну пенсію».

Рева зазначив, що для вирішення такої ситуації необхідна пенсійна реформа, яка «передбачає підвищення розміру пенсійного забезпечення, відновлення соціальної справедливості і припинення «зрівнялівки», встановлення чітких залежностей розмірів пенсії від розмірів заробітку, тобто сплати внеску і термінів його сплати і ліквідація дефіциту пенсійного фонду за рахунок розширення кількості платників.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголошував, що урядовий проект пенсійної реформи, який буде представлений найближчим часом, не передбачає збільшення пенсійного віку. Його мета - побудова справедливої пенсійної системи, що дозволить збільшити виплати і при цьому зменшити дефіцит бюджету Пенсійного фонду.

Як повідомлялося раніше, згідно з новим меморандумом між Україною та МВФ, оприлюдненим 4 квітня, Верховна Рада мусить ухвалити закон про пенсійну реформу до кінця поточного місяця, а сама реформа має набути чинності з початку 2018 року.

 

Джерело:
До списку новин