Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Хто отримає найбільше підвищення пенсій: пояснення міністра

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Найбільші надбавки отримають ті, хто вийшов на пенсію давно, натомість для тих, хто зробив це нещодавно, буде менше підвищення або в деяких випадках такі люди взагалі нічого не отримають.

Таку заяву зробив міністр соціальної політики Андрій Рева у ефірі "Радіо Свобода".

Зокрема, чиновник підкреслив, що одна з проблем пенсійного забезпечення – нерівне становище пенсіонерів, оскільки їхня пенсія залежить від часу виходу на пенсію.

"Пенсіонер, який сьогодні виходить на пенсію, він перебуває у кращому становищі, ніж той, який виходив 5-10 років тому назад. Вони мають однаковий стаж, заробіток. Але той, хто виходить сьогодні, має пенсію у два, а інколи і в три рази більшу, ніж той, хто вийшов 10 років тому", – наголосив міністр.

За його словами, причина полягає у рівні зарплати – до прикладу, в 2008 році вона була значно меншою, ніж зараз, щоправда осучаснення пенсій має виправити цю ситуацію.

"У 2012 брали коефіцієнт 2008 року для перерахунку – 1197 гривень, середню зарплату по країні. У 2016-му – 3200 гривень, а в цьому році – 3764 гривні. Для тих, хто зараз вийшов на пенсію, буде менше підвищення або в деяких випадках не буде. А ось ті, хто виходив раніше, у кого розрив пенсій є величезним, вони отримають найбільшу вигоду від осучаснення пенсій", – підкреслив Рева.

.

 

Джерело:
До списку новин