Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Взимку - картини, влітку - город. Будні чернігівської пенсіонерки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чернігівські пенсіонери можуть встигати скрізь. І Раїса Тимофєєва - окреме тому підтвердження.

- Я все життя пропрацювала в колгоспі. А потім доля склалася так, що переїхала в місто. Коли ж вишивати, якщо не зараз? Те сім'я, то робота ... все було не до того, - розповідає 72-річна пенсіонерка Раїса Тимофєєва і показує свої вишиті картини.

На них - все невигадливо і барвисто! Примітно, що свої роботи Раїса Федорівна створює виключно взимку. Чому так? Та тому що влітку - сезон городів, овочів, консервації і т. Д. І т. П.

- У селі Городище Менського району у мене залишився будинок і город. Так що на все літо їду туди. Саджу всього потроху, обробляю, збираю урожай, роблю заготовки на зиму. Ну а восени перекладаю «нажите добро», всю консервацію і овочі додому, в квартиру. І зиму відпочиваю, - з посмішкою розповідає моя співрозмовниця.

З нею ми зустрілися в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводської районної у м.Чернігові ради (вул. Текстильників, 25). Там на одному із заходів вишиті картини Раїси Тимофєєвої підкорювали серця самотніх пенсіонерів і, без перебільшення, дарували позитивні емоції.

- А що робити? Інакше в чотирьох стінах можна просто занудьгувати. А так і собі приємно, і людям, - ділиться рецептом від нудьги Раїса Федорівна.

Каже, за свої роки пристосувалася вишивати хрестиком, гладдю, освоїла і техніку вишивки бісером ... За словами умільці, таке заняття - найкращий релакс, точно так же, як і доглянуті врожайні грядки для городника. Чи не відставайте!

 

Джерело:
До списку новин