загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Експерт оцінив реальну вартість 1 га землі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ціна 1 га української ріллі становить до $1 тис.

Про це заявив народний депутат Аркадій Корнацький, автор законопроекту №5535-1 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

"Зараз багато чую від політиків, що ціна 1 га української землі складає 5-10-15 тисяч доларів. Людям пудрять мізки, - переконує народний депутат. - Таких цін немає навіть у Європі. Подивіться на країни так званого колишнього соціалістичного табору. Там 1 га землі вартує від $1 тис. Вся ця клоунада стосовно того, що українську землю можна продати за величезні гроші – обдурювання людей і відсутність комплексного мислення".

Якщо землю в Україні продаватимуть дорожче - зростуть ціни на продукти харчування.

"Вартість продуктів напряму залежить від ціни землі і тих коштів, які вкладаються у виробництво. Якщо інвестор, який вкладає кошти у якісне насіння, добрива, зарплату, техніку, вкладатиме ще й у землю – то собівартість продукції зросте суттєво", - каже Аркадій Корнацький.

Народний депутат переконує, що такі ціни на ріллю встановив ринок.

"Земельний ринок не просто діє стосовно непідмораторних земель. Він з 1995-го до 2002 року існував і для земель товарного виробництва. Ціна на ріллю вже склалась. Вона значно менша $1 тис. за 1 га. Реально зараз – 500-550 доларів".

Зростання ціни на землю до $1 тис./га не позначиться на вартості продуктів харчування, каже автор законопроекту №5535-1 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

 

Джерело:
До списку новин