Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

93-річний дідусь спустився на тролеї і став рекордсменом України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Більшість людей про вік  у 93 роки кажуть: «Хоч би дожити!». А от Леонід Якович Станіславський зовсім не такий. Поважний вік - 93 роки та 3 місяці - йому не завада. Його життя активне, спортивне і цікаве. Більше того, у цьому віці  дідусь став рекордсменом України.

25 червня Національний Реєстр Рекордів України зафіксував рекорд «Спуск на тролеї найповажнішого віку чоловіка». Подія сталася в рамках фестивалю рекордів «Тролей-фест», який відбувся на  туристичному комплексі «Буковель» .

Тролей – це атракціон швидкісного спуску.  Середня  швидкість людини  на тролеї  складає 90 км/год. Дистанцію найдовшого в Україні тролею  - 1130 м - чоловік пролетів  орієнтовно за 100 секунд.

До польоту  Леонід Якович зізнався, що трохи побоювався. Втім це лише на старті,  а от коли приземлився, то був у захваті від такого атракціону. Через швидкість з голови дідуся навіть злетів кашкет. «Тут і 100-річні можуть спускатись. Немає нічого страшного,- запевнив найстарший екстремальник.

Коли йому вручили сертифікат рекордсмена України, то Леонід Станіславський знітився: «Я дуже збентежений. Я вважаю, що не заслуговую такої великої честі. Це велика честь для мене стати рекордсменом України!».

Після встановлення рекорду чоловікові ще було замало екстриму, тому він вирішив ще покататись на квадрациклі.

 

Джерело:
До списку новин