загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росія потрапила до п'ятірки найгірших для пенсіонерів країн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Наголошується, що Росія посіла 40-е місце з 43 можливих, поступившись, зокрема, Туреччини, Китаю і Мексиці. Нижче Росії розташувалися лише Бразилія, Греція та Індія.

Росія увійшла до п'ятірки найгірших у світі країн для людей пенсійного віку. До такого висновку прийшли укладачі Глобального пенсійного індексу (Global Retirement Index).

"В інвесткомпанії Natixis Global Asset Management досліджували країни по 18 критеріям, включаючи фінанси для комфортного життя на пенсії, фінансові послуги для накопичення заощаджень, якісну медицину та безпечне довкілля", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в підсумку Росія посіла 40-е місце з 43 можливих, поступившись, зокрема, Туреччини, Китаю і Мексиці. Нижче Росії розташувалися тільки Бразилія, Греція та Індія.

"Очолили Рейтинг Норвегія, Швейцарія, Ісландія, Швеція і Нова Зеландія. США зайняли 17-е місце", - повідомляє видання.

Підкреслюється, що за рік РФ погіршила позиції за пунктами "матеріальний добробут" (35-е місце) та "охорона здоров'я" (42-е місце), але поліпшила по "якості життя" (36-е) і "фінансів" (43-е).

В кінці списку Росія також знаходиться по таким показникам, як витрати на страхове охорону здоров'я (четверте місце з кінця) і витрати на охорону здоров'я на душу населення (восьме місце з кінця).

Хороші результати країна показала лише за двома показниками. Вона посіла третє місце в підрейтингу "державної заборгованості" і 11-е - по коефіцієнту пенсійної навантаження, який представляє собою відношення чисельності населення у віці від 65 років до населення у віці від 20 до 64 років. Також Росія зміцнила позиції в підкатегорії "якість життя" через підвищення показника "відчуття щастя".

 

Джерело:
До списку новин