Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Що не можна робити ввечері: 8 несподіваних заборон від наших предків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Захід сонця і наступ темряви для нас, дітей цивілізації, не є чимось особливим і страхітливим. Тоді як наші предки остерігалися не тільки виходити в цей час на вулицю, але й займатися багатьма побутовими речами.

Вважалося, що темний час доби - період розгулу нечистої сили. І тому треба було максимально убезпечити себе. Тому наші предки вірили в ряд прикмет, які варто взяти до відома, щоб зберегти в будинку достаток, щастя і здоров'я.

Вечорами не можна виносити сміття. Вважалося, що будь-яка річ, викинута на вулиці в цей час, може стати основою для вроків. А також вплинути на матеріальний добробут сім'ї: в будинку пропадуть гроші.

Не можна вечорами прибирати в будинку. Будете мити підлогу, вимиєте з дому любов, щастя і удачу, так вважали наші предки.

На ніч не можна залишати ніж на столі. Це призведе до хвороб і сварок.

Не можна залишати на столі брудний посуд. Наші предки вірили, що господині так виявляють неповагу до домового, який буде мстити. А простіше кажучи - забирати спокій і сон.

Вечорами не можна давати гроші в борг і не можна брати їх в борг. Тому що якщо дасте в борг після заходу сонця, назавжди позбавитеся грошової удачі. А якщо самі візьмете грошей, то будете до півроку в боргах, як у шовках.

Чоловікам не можна голитися вечорами. Тому, що «наводячи красу» в цей час доби, чоловіки провокують появу проблем в інтимному житті.

Жінкам не можна вечорами дивитися у дзеркало. Тому що це може забрати молодість і красу, наблизивши старість.

Вечорами не можна виливати воду з купелі, в якій купали немовля. Тому, що це спровокує проблеми зі здоров'ям. Краще воду залишити до ранку. А вже зі сходом сонця виплеснути її.

У це вірили наші бабусі та прабабусі, а чи вже вірити вам та дотримуватись даних прикмет вирішувати лише вам.

 

Джерело:
До списку новин