Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Психолог: дружба з сусідами вдвічі знижує ризик серцево-судинних захворювань

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Український психолог Катерина Мельникова вважає, що з сусідами слід обов’язково знаходити спільну мову.

Такий контакт, за її переконанням, дає людям відчуття безпеки, впевненість, що є кому виручити у складній ситуації. Відтак ми менше нервуємо через дрібниці.

Експерт каже, що є надто сумна статистика жінок, які знаходяться вдома з дітьми, і громадян похилого віку. Конфлікти для цих людей закінчуються нервово-психологічними перевантаженнями і можуть перерости в нервовий зрив. Від цього страждає серцево-судинна система.

Тому сусіди є певним колом соціального спілкування. З ними можливо вирішувати побутові та життєві питання. Якщо немає такого спілкування, людина підсвідомо губить частину свого соціального світу, а відтак відчуває самотність.

Психолог радить: для налагодження контакту з сусідами слід дізнатися про їх уподобання, щоб рахуватися з ними, якщо смаки різні. Якщо ж є спільне захоплення, можна сміливо заходити у гості, просити допомоги або надавати її.

Дуже допомагає дружбі спільна робота. Тому треба цікавитися життям будинку, відвідувати збори, вітатися з мешканцями, вважає психолог.

 

Джерело:
До списку новин