Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Що робити з неприємним запахом з рота: причини і рекомендації

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для полоскання рота використовується м'ята, полин, звіробій, ромашка і кора дуба.

Кожному неприємно, якщо від нього шарахаються люди, ледь він починає говорити. Причина проста: поганий запах з рота. Що в даному випадку робити, як повернути свіжість подиху.

Щоб не довелося дивуватися смороду, варто завести звичку регулярно чистити зуби вранці і на ніч. А також правильно вибирати зубну пасту і щітку, своєчасно замінювати зубну щітку новою.

Для усунення поганого видиху не варто поспішати застосовувати різні полоскання і засоби, освіжаючі порожнину рота. В першу чергу потрібно навідатися до стоматолога, щоб він перевірив стан ясен і зубів. Карієс, періодонтит і гінгівіт – дані захворювання ротової порожнини можуть бути причиною неприємного запаху. Проблема вирішується відповідним лікуванням.

Якщо зуби і ясна здорові, але все одно сильно пахне з рота, причини халітоза потрібно шукати в захворюваннях носоглотки. Інфекція, що викликає запальні процеси з виділенням гною, також псує свіжість подиху. Сильний запах може бути викликаний ангіною, гайморитом, фарингітом, тонзилітом, різними захворюваннями легенів і трахеї. Дихання стає несвіжим від захворювань, пов'язаних із закладенням носа.

Ще одна можлива причина, від якої неприємно пахне – з'явилася звичка дихати ротом. Причому одна причина може накладатися на іншу: з'явилася закладеність носа – почала формуватися звичка ротового дихання, що викликає зайву сухість слизових. В кінцевому підсумку це сприяє розвитку і розмноженню різноманітних бактерій.

Як відомо, слина має антисептичні властивості. Коли її стає менше, бактерії розмножуються більш інтенсивно. Саме брак вироблення слини під час нічного відпочинку є причиною поганого запаху вранці.

Рекомендації:

1. Якщо лор-лікар не знайшов відхилень здоров'я, варто перевірити стан шлунково-кишкового тракту, печінки і навіть нирок. Якщо в диханні відчувається запах ацетону, це може бути – хоча не обов'язково, що це насправді так – ознакою цукрового діабету. Про всяк випадок варто навідатися до гастроентеролога.

2. Від поганого запаху допомагають полоскання різними настоями. Для їх приготування використовується м'ята, полин, звіробій, ромашка, кора дуба. Якщо слиновиділення недостатнє, корисні полоскання кип'яченою водою.

3. М'ята сприяє рясному виділенню слини. Навіть м'ятна жувальна гумка без цукру допомагає виробити її достатню кількість і знищити бактерії, що викликають гнильний запах.

 

Джерело:
До списку новин