Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Як захистити дачу від злодіїв. 8 способів, що зменшують ризик до нуля

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дачний сезон закінчився і до вас раптом приходить усвідомлення того, що ваше нелегкою працею нажите майно залишається без належного нагляду, і може стати легкою здобиччю злодіїв. Що ж робити, щоб забезпечити спокій і порядок всього придбаного під час вашої відсутності на дачі? Якщо ви не раз задавалися таким питанням, наші 8 методів зменшують ризик бути пограбованим саме для вас!

1. По-перше, не слід направо і наліво поширювати інформацію про цінні речі, які є у вас на дачі. Щоб уберегти їх, після закінчення дачного сезону багато людей намагаються забрати все цінне додому або ж роздати сусідам на зберігання. Але таку можливість мають не всі. Тому багато фахівців рекомендують обладнати так званий схрон. Ним може бути невелика добре замаскована яма десь на ділянці або ж непомітне місце під підлогою, фальшива стінка або стеля - місце куди ви на час свого відїзду зможете перенести всі бабусині раритети, останні новинки техніки, садовий інвентар і т.д.

2. Одним з найбільш надійних способів убезпечити дачу є вмонтована система відеоспостереження. Абсолютно неважливо, наскільки далеко від вас знаходиться ваша дача, така система допоможе вам завжди бути в курсі того, що відбувається на вашій ділянці. Ефективність роботи систем відеоспостереження залежить від правильно підібраної техніки. Тому перед тим, як йти в магазин за покупкою, вам слід добре розібратися, що є основним об'єктом спостереження на вашій дачі. Це допоможе визначити чи достатньо вам однієї камери або ж прилади для комплексної безпеки (як внутрішні, так і зовнішні пристрої).

3. У разі, якщо ви не можете дозволити собі камери відеоспостереження, або в районі вашої дачі є якісь проблеми з електрикою, або вам здається, що вони недостатньо успішні в своїй роботі, ви можете використовувати більш економний вид забезпечення безпеки. Відомо, що велика частина злодіїв дуже легковірна. З огляду на цей факт, ви можете розставити на ділянці пару табличок з написами та відповідними картинками, на кшталт «Увага! Ведеться відеоспостереження! »Приблизно сорок відсотків злодюжок ведуться на цей прийом, а для тих, хто відрізняється недовірливістю, ви можете встановити муляжі відеокамер в місцях, де потенційний зловмисник їх точно помітить.

4. Свою ефективність доводить і звукова сигнальна система. Ви можете встановити датчики на двері та вікна вашої дачі. Вони будуть реагувати на будь-яке вторгнення в ваше майно таким виттям, який підніме на ноги не тільки сусідів, але і по всій околиці.

5. Використовуючи таке технічне пристосування, як імітатор гавкання собаки або людського голосу, або ж світло, який включається автоматично при чиємусь наближенні, а також найпростішу автоматику, яка включає в будинку світло і радіо у встановлений час, ви зможете створити ефект присутності господаря в будинку, що змусить злодіїв подумати двічі, чи варто пробиратися до вас на дачу.

6. Щоб створити ефект присутності господарів, вам також необхідно іноді провідувати дачу і турувати доріжки або ж попросити надійного і постійного сусіда робити це замість вас. Ви можете також знайти сім'ю, яка потребує житла і погодиться пожити у вас на дачі, і заодно охороняти її. Але, в разі, якщо і такі не перебувають, можна навпаки, зробити ефект занедбаності. Для цього, їдучи з дачі після дачного сезону, просто заколоти всі двері та вікна.

7. Варто привернути увагу до стану зміцнення вашої дачі. Паркан має велике значення для безпеки всієї території. Але і з ним важливо не переборщити. Є такі злодії, яким великі-превеликі «кріпосні ворота» говорять про те, що на ділянці є великі статки, які господар боїться втратити. Тому, дуже часто замість супер-пупер хорошого рівня безпеки, величезний паркан і броньовані двері служать хорошою приманкою для злодіїв «у законі». Наша порада - найбільш примітивний паркан з паркану. Якщо перед забором ви висадите великі кущі шипшини, ожини або будь-які інші колючі рослина, - вони послужать вам хорошу службу і стануть перешкодою для злодіїв.

8. Що ж стосується замків на воротах і на дверях будинку, то краще щоб вони були не навісні, а врізні. На двері в будинок бажано мати замки тому, як дістатися з вулиці до їх механізму набагато складніше. Для вікон ми рекомендуємо встановити міцні решітки.

Щоб не шкодувати потім про втрачене, потурбуйтеся сьогодні про те, що ви маєте. Захистіть свою дачу від злодіїв, наші вісім заходів зменшують ризик до нуля - ваші вірні радники для того, щоб прийняти правильне рішення про безпеку. Ваша дача, як би не було гірко визнавати, більшу частину часу залишається без належного нагляду. Тому наші рекомендації як ніколи актуальні для вас в даний час. Щоб не загравати з злодіями, не дайте їм себе провести!

 

Джерело:
До списку новин