загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дві третини пенсіонерів мають виплати, нижчі за прожитковий мінімум - Мінсоцполітики

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
В Україні у переважної більшості пенсіонерів розмір виплат нижчий за прожитковий мінімум.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір під час прес-конференції.

"У двох третин пенсіонерів основний розмір пенсії нижче прожиткового мінімуму. І проводяться різні доплати, надбавки, які даються відповідно державним бюджетом, солідарною системою, але в цілому це характеризує те, що розмір пенсій  у нас дуже низький", - зазначив Шамбір.

Він підкреслив, що станом на 1 липня 2017 року середній розмір пенсії в Україні складає 1888 гривень.

Заступник міністра також пояснив, чому в Україні такі низькі пенсії.

«У нашій країні пенсія залежить не тільки від середньої зарплати і стажу, але ще і від часу виходу людини на пенсію. Останній раз пенсії перераховувалися в 2012 році. Тобто, людина, яка вийшла на пенсію до 2007 року, отримав пенсію 678, 70 грн, що набагато нижче прожиткового мінімуму. Якщо ж людина вийде на пенсію зараз, його зарплата дорівнюватиме 2134 грн », - заявив чиновник.

Як повідомлялося, законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" був ухвалений Верховною Радою 13 липня 2017 року в першому читанні. Восени 2017 року очікується його розгляд у другому читанні.

 

Джерело:
До списку новин