Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

«В три години ночі надійшло 9 грн від невідомого»- нова банківська афера! Українці будьте пильними!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Можливо моя історія комусь допоможе. Два дні тому на мобільний телефон в 3:00 год ночі надійшло 9 гривень від невідомого абонента.

О 4:00 ночі з цього ж номера до мене розпочалися бузперервні дзвінки і коли я брала слухавку — збивали, коли я пробувала позвонити — збивали.

До 9 години ранку до мене поступило 250 звінків.

В обід мій номер київстара заблокував оператор. Коли о 17:20 я підійшла в сервісний центр мені повідомили, що мій номер НЕ МІЙ і ним користується інша людина.

Зразу ж запитали чи картки банку привязані до цього номера. Коли, через 20 хвилин, я підійшла в приват банк на моїй зарплатній картці було 0 грн 51 коп. Пін-коди не дійсні та Приват24 не пропускав тому, що не дійсний пароль.

Терміново зізвонилася з оператором гарячої лінії приват банку і заблокувала картки. На другий день я звернулася в ПриватБанк, змінила всі катрки та паролі.

Служба безпеки приват банку пообіцяла розібратися з ситуацією та зателефонувати. Ввечері цього ж дня, мені зателефонували з невідомого для мене номера ( 091 963 74 23) , представилися службою безпеки приват банку, повідомили, що була спроба знову зняти гроші з моєї катрки, тому мені потрібно терміново підійти до банкомату та змінити пін коди, або вони допоможуть це зробити через Приват 24.

Мені необхідно перевести на картку мобільного телефону 2800 грн, які мені зразу ж повернуться на картку, щоб зупинити щахрайство. В одному вони прокололися — я підвязала картки до нового мобільного телефону, який ніхто не знає….. Так зберегла свої гроші. Знову зателефонувала в службу гарячої лінії ПриватБанку, все розповіла, вони підтвердили, що це шахраї і з моїми картками все нормально. Поширюйте інформацію, друзі, може комусь допоможе. Да, ще номер перший, який дозвонювався зночі — 096- 068-61-63/

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10207637135727050&id=1851137630

 

Джерело:
До списку новин