Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Через 5-10 років в Україні відбудеться розквіт приватних пенсійних фондів, – Солонтай

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо в Україні не запрацюють свої приватні пенсійні фонди, то євроінтеграція призведе до того, що українці почнуть користуватися єдиним європейським ринком. І приватні пенсійні фонди стануть не дивиною, а звичайним процесом.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» заявив політичний експерт Олександр Солонтай.

«Українці, яким зараз 25-35 років, житимуть за інших пенсійних умов. Вже через п’ять або десять років Україна піде шляхом розквіту приватних пенсійних фондів. І люди з цієї вікової категорії встигнуть ними скористатись», – розповів Солонтай.

Він вважає, що коли в Україні не створять свої приватні пенсійні фонди, то люди користуватимуться європейськими.

«У нас буде та ж історія, що відбулась з фондовим ринком. Якщо у нас немає свого, то користуємося чужим. Це ж чекає і на банківську, фінансову, інвестиційну, пенсійну, страхову системи. Більше того, це вже відбувається. Євроінтеграція призведе до того, що почнемо користуватися єдиним європейським ринком і для нас приватні фонди стануть не дивиною, а звичайним процесом. І 25-35-річні встигнуть потрапити в останні десять чи п’ятнадцять років свого трудового стажу, а їхні батьки вже ні», – прокоментував Солонтай.

На думку експерта, українцям не вдасться уникнути підвищення пенсійного віку. Але зараз цього не роблять через середню тривалість життя.

«Пенсійний вік мусить зростати. Але на даний час не маємо можливості це зробити, бо при середній тривалості життя в Україні чоловіків, підвищення пенсійного віку означатиме ліквідацію поняття «чоловік-пенсіонер». Вони просто не доживають до пенсійного віку станом на сьогодні. Щодо жінок, то з ними наразі краща ситуація, але навіть і вони не доживають 10-15 років до загальноєвропейського рівня», – додав він. 

 

Джерело:
До списку новин