загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна переходить на зимовий час

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
У 2017 році перехід на зимовий час в Україні заплановано на 29 жовтня.
 
Так, о 4 годині ранку стрілки годинника потрібно буде перевести на одну годину назад.
 
Переведення годинників може погіршити фізичний стан через стрес, який відчуває організм від зміни часу.
 
Хвороби серцево-судинної системи і схильність до депресії – якщо один із цих випадків ваш, то ви перебуваєте в групі ризику.
 
Ось, що потрібно знати про потенційні небезпеки.
 
1. Відповідно до низки досліджень, в перші дні після переведення стрілок на зимовий час різко зростає кількість інфfрктів і самoгyбств. Перша пов’язана зі зміною тривалості сну. Уникнути небезпеки можна, спробувавши плавно підлаштувати свій режим дня під перехід на зимовий час.
2. Самогyбства є наслідком загострення сезонної дeпресії. Його викликає скорочення світлового дня і відсутність сонячного світла під час пробудження. Якщо ви схильні до депресії, постарайтеся максимально скоротити кількість стресових ситуацій у своєму житті, адже будь-яка з них може зіграти роль “спускового гачка”.
 
3. За статистикою, в перший день після переведення стрілок на годину назад зростає кількість дoрожньо-трaнспортних пригод. Якщо ви відчуваєте, що схильні до стресів і в цілому схильні нервувати від браку сну, постарайтеся не сідати за кермо.
 
4. Найкращий спосіб захистити від негативних наслідків переведення стрілок годинника на зимовий час є сон. За кілька днів до переведення годинників краще почати лягати спати раніше. Хоча б на 15 хвилин. Також у цей період рекомендується уникати денного сну і пити каву в другій половині дня.
 
5. Поживний сніданок і прогулянка відразу після того, як сонце зійде, допоможуть “включити” в організмі потрібний час. Адже через пробудження в темряві циркадний ритм організму порушується, пояснюють медики. А від цього ритму безпосередньо залежить робота імунної системи.

"Літній" і "зимовий" порядок обчислення часу вперше був запроваджений у Великій Британії в 1908 році для економії та раціональнішого розподілу електроенергії впродовж доби. В СРСР перехід на зимовий час і назад регулярно здійснювався з 1981 року. Нині понад 110 країн світу переходять на "літній" і "зимовий" час.

У 2011 році Верховна Рада намагалася скасувати переведення годинників на "зимовий" час, але під тиском громадськості ухвалена постанова була скасована.

 

Джерело:
До списку новин