Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Порошенко затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій", який підписав президент України Петро Порошенко, уточнює перелік видатків на соціальний захист і соціальне забезпечення громадян із державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Президент України Петро Порошенко підписав закон №2150-VІІІ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Верховна Рада взяла цей закон за основу та ухвалила в цілому 3 жовтня, "за" проголосувало 255 нардепів.

"Закон уточнює перелік видатків, що здійснюються на соціальний захист і соціальне забезпечення громадян із державного бюджету України та місцевих бюджетів", – ідеться в повідомленні.

Документ системно пов'язаний із законом №2148-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", також ухваленим 3 жовтня.

"Реалізація його норм дозволить визначити джерела фінансового забезпечення окремих соціальних виплат і розмежувати зазначені видатки між бюджетами", – розповіли у прес-службі.

Закони №2150-VIII і №2148-VIII набули чинності одночасно – 11 жовтня. 

Згідно з пенсійною реформою, необхідний для виходу на пенсію мінімальний страховий стаж буде щорічно збільшуватися на 12 місяців до досягнення розміру 35 років у 2028 році.

З 1 жовтня пенсії перерахували з використанням єдиного показника середньої зарплати, який у 2017 році для розрахування пенсій становить 3764,4 грн, а також показника вартості одного року страхового стажу, зниженого з 1,35% до 1%. З 1 жовтня 2017 року мінімальна пенсія, за новими розрахунками, становить 1452 грн. Крім того, відтепер не оподатковуватимуть пенсії людям, які ще працюють.

 

Джерело:
До списку новин