Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

98-річна жінка переїхала в будинок престарілих, щоб доглядати за своїм 80-річним сином

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Материнська любов не має віку! Немає нічого сильнішого любові матері до своєї дитини, і ця історія тому доказ. 98-річна мешканка Ліверпуля, Великобританія, Ада Кітінг (Ada Keating) переїхала до будинку для людей похилого віку, щоб доглянути за своїм 80-річним сином Томом.

Ада каже: «Мама - це назавжди».

Ада Кітінг і її син Том все життя прожили разом. Ада працювала медсестрою в лікарні, а Том - художником й декоратором. Містер Кітінг ніколи не був одружений і не покидав рідну домівку. 

У 2016 році йому знадобилася кваліфікована допомога і він переїхав в будинок для людей похилого віку Moss View, пише  Liverpool View.

У 2017-му 98-річна Ада вирішила переїхати до сина, щоб доглядати за ним.

«Коли я приїхала, він підійшов до мене, витягнувши руки, і обійняв мене. Ми ніколи не перестаємо бути матерями», - говорить Ада.

Ада і її син нерозлучні і люблять робити все разом, особливо грати в настільні ігри і дивитися телевізор. «Я кожен день заходжу до Тома і бажаю йому на добраніч і доброго ранку. А якщо я йду в перукарню, він чекає, коли я повернуся, зустрічає мене і обіймає».  

Ада в свої 98 років запросто може вранці приготувати сніданок на двох, прибрати, сходити за покупками і не забути нагадати синові, щоб застебнув усі гудзики на сорочці.

«Я радий, що мама тепер живе тут. Вона доглядає за мною і навіть іноді говорить: "Поводься добре!"» - усміхається Том.

У Ади є ще дві доньки, онуки та правнуки, які регулярно їх відвідують. Діти дуже раді бачити їх знову разом.

«Відносини Тома і Ади дуже зворушливі. Ми раді, що змогли задовольнити їхні потреби. Рідко можна побачити матір і сина в одному будинку для літніх людей. Ми, безумовно, хочемо зробити їх спільне проведення часу якомога більш особливим», - сказала менеджер установи Філіпа Деніелс.

 

Джерело:
До списку новин