Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Нардеп: Тарифи за електроенергію – це результат змови

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тарифи за електроенергію – це результат змови Порошенка і Ахметова, адже «Роттердам+» – це реалії, в яких уже півтора року живуть українські громадяни.

Про це  заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

Лещенко розповів, що до нього на депутатські прийоми люди приходять із двома запитаннями. Перше стосується того, як можна вижити за пенсію у 1300-1700 грн, а друге – як сплатити за комунальні послуги.

«Країна живе в економічному занепаді. Україна, на жаль, за своїм рівнем життя повернулася у 90-ті роки. І я кажу не тільки про криміногенну ситуацію, а про те, що реально людям немає за що купити їсти», – каже Сергій Лещенко.

З його слів, влада – Президент, лідери коаліції, представники силового блоку, нині, у катастрофічних умовах, займаються тим, що просто, як в останній день,  «дерибанять» державні потоки. А силовий блок, з його слів, руйнує бізнес. Сергій Лещенко розповів, що постійно отримує повідомлення від бізнесменів, як-от, від представників фірми, яка продає насіння та засоби для його захисту.

«Приходить СБУ, департамент «К», який має займатися топ-корупцією. Арешт майна, арешт рахунків, виїмка документів, виїмка комп’ютерної техніки тощо. У фірмі працюють семеро людей», – розповів Сергій Лещенко та наголосив, що, замість того, щоб подякувати підприємцю, що створив сім робочих місць, йому дають «контрольний у голову» від СБУ.

На думку гостя програми, за рівнем життя українці опинилися у 90-х. Для того, щоб вийти із ситуації, що склалася, окрім боротьби із корупцією, наголосив Сергій Лещенко, слід змінити систему роботи із бізнесом та припинити його знищення руками силовиків.

Окрім того, вважає нардеп, потрібно переглянути увесь енергетичний блок.

«Тому що ті самі тарифи за електроенергію – це результат змови Порошенка і Ахметова, тому що «Роттердам+» – це реалії, в яких уже півтора року живуть українські громадяни, які платять за електроенергію так, начебто це вугілля приїхало з ПАР чи Австралії, розвантажили його у Роттердамі і через усю Європу везли на теплові електростанції, які у часи Януковича були скуплені Ахметовим. Звичайно, це вугілля їхало з окупованих територій», – заявив нардеп та наголосив, що це треба визнати і не платити за нього таку високу ціну.

«Схема, за якою це партнерство було побудоване, є і геніальною, і цинічною. Коли був найнижчий рівень вартості цінних паперів Ахметова «євробондів», 30 і чимось відсотків від собівартості, Порошенко через свій інвестиційний фонд скупив ці цінні папери. Потім він, знаючи, що у нього вже є частина контролю над ДТЕКом, скупив ще частину боргів, які мав ДТЕК, а потім дав команду своєму кишеньковому регулятору піднімати тарифи і запускати «Роттердам+». І, звичайно, ціна пішла вгору», – наголосив гість програми.

«Він потім отримав 95 відсотків від вартості, тобто, менш як за рік втричі заробив на цінних паперах Ахметова», – заявив Сергій Лещенко.

На його думку, це було можливо, якщо Петро Порошенко був у змові із Ахметовим, а це фактично означає торгівлю інсайдерською інформацією. У США, нагадав нардеп, за таке загрожує в’язниця. 

 

Джерело:
До списку новин